Trendyol Herkese 20 TL ödeme dedi A101 Şok Bim Getir Yemeksepeti adeta izledi!

Trendyol herkese 20 TL ödeme dedi, A101, Şok, Bim, Getir ve Yemeksepeti izledi! Trendyol Go üzerinden her siparişte 20 TL bitmek bilmiyor. Trendyol öyle bir kampanya yaptı ki A101, Bim, Şok, Getir ve

Ekonomi 15.05.2021 - 12:05 15.05.2021 - 12:05 Berkay Keskin

Trendyol herkese 20 TL ödeme dedi, A101, Şok, Bim, Getir ve Yemeksepeti izledi! Trendyol Go üzerinden her siparişte 20 TL bitmek bilmiyor. Trendyol öyle bir kampanya yaptı ki A101, Bim, Şok, Getir ve yemeksepeti adeta izledi!

Trendyol Go rekor kırıyor!

Trendyol, tüm siparişlerde 20 TL indirim rekor kırıyor. Sonradan Getir ve Yemeksepeti rakip olarak Trendyol Go çıkartan Trendyol adeta tam kapanma rekor kırdı. Sokaklarda Trendyol Go kuryeleri Getir, Yemeksepeti, Şok, A101 ve Bim asamesini okutmadı. Bunun sebebi ise Trendyol 20 TL indirim olduğu öğrenildi.

Trendyol herkese 20 TL!

Trendyol yeni kampanyası kısa sürede rekor kırıyor. Trendyol her siparişte 20 TL vererek adeta zirveye yerleşti. Trendyol hem Getir'e hem Yemeksepeti aynı anda rakip oldu. Market alışverişleri de yemek siparişleri Trendyol Go ile söyleyen vatandaşların sayısı arttı. Trendyol Go ne kadar daha 20 TL indirim verecek ne kadar daha sürecek merak ediliyor.

Getir ve Yemeksepeti büyük rakip oldu!

Tam kapanma döneminde Trendyol adeta zirveye yerleşti. Trendyol kuryeleri Getir, Yemeksepeti ve Banabi gibi bir çok markayı geride bırakmayı başardı. Trendyol 20 TL indirimine Getir cevap vermeye çalışsa da Yemeksepeti ve Banabi kampanya yapması isteniyor.

Bim Aktüel, A101 Aktüel ve Şok Aktüel geride bırakacak!

Trendyol yaptığı kampanyalarla en çok aktüel ucuz indirimli ürün yayınlanan A101 Aktüel, Şok Aktüel ve Bim Aktüel geride bırakacak gibi duruyor. Hem Bim, hem A101 hem Şok marketlerin adeta yeni kampanyalarla esamesi okunmuyor. Tam kapanma döneminde Aktüel ürünleri yayınlaması yasaklanan A101, Şok ve Bim daha fazla indirim yapmak zorunda kalacak.

Trendyol rekor kırıyor!

Trendyol tam kapanma sürecinde yaptığı indirimlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Büyük Bahar Fırsatlarıyla Şok Aktüel, bim Aktüel ve A101 Aktüel geride bırakıyor. Fırsat ürünlerinde hem 20 TL hediyeleri, hem o markadan alışverişlerinde çok sevilecek gibi duruyor.

Sizde 20 TL kampanyasından hemen faydalabilirsiniz. Trendyol indirerek 20 TL hesabınıza alabilir ücretsiz sipariş verebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@