Türkiye'nin 1 numaralı online alışveriş sitesinde kazanmayan kalmasın ! Sürekli olan indirimleri ve yepyeni ürünleriyle Trendyol'da hediye TL kazanmak, indirim kazanmak çok kolay. Trendyol'da 150 TL'ye 50 TL kazanabilirsiniz.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!
Türkiye'nin 1 numaralı online alışveriş sitesinde kazanmayan kalmasın ! Sürekli olan indirimleri ve yepyeni ürünleriyle Trendyol'da hediye TL kazanmak, indirim kazanmak çok kolay. Trendyol'da 150 TL'ye 50 TL kazanabilirsiniz. Trendyol'da indirim nasıl kazanılır ?Trendyol'da alışverişlerinizde yapacağınız ödemeleri kart ile yapabiliyorsunuz. Trendyol'da kapıda ödeme ile alışveriş mevcut değil. Trendyol üzerinden world kartınızı kullanarak yapacak olduğunuz 150 TL ve üzeri alışverişleriniz için 50 TL indirim kazanıyorsunuz. Trendyol world kart kapsamında ek kartlarınız ile yapılacak olan alışverişlerinizde de indirim kazanabilirsiniz. World kartınız ile yaptığınız alışverişte indirim tutarı olan 50 TL, alışveriş yaptığınız kartınıza yansıtılacaktır. Ayrıca kart ekstrenize gün sonunda yansıtılacaktır. Kampanya ile ürünü aldığınızda ürün iadesi olduğunda kartınıza indirim tutarı yansımayacaktır. Unutulmaması gerekir ki, telefonunuza Trendyol uygulaması indirmezseniz, indirimden yararlanamıyorsunuz. Trendyol world kart kampanyasına katılmak çok kolay. Kampanyaya katılmak için, world mobil uygulamasına girmeniz gerekmektedir. World kart mobil uygulamaya girdiğinizde kampanyalar kısmından katıl butonuna basmanız gerekmektedir. Ayrıca business ve world puan kullanılarak yapılan alışverişlerde indirimden yararlanamıyorsunuz.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Trendyol world kart kampanyasına bu hafta world mobil uygulamasından 9-15 Aralık 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.