Türkiye'nin alışveriş için en çok tercih edilen sitesi Trendyol'da yine kaçırılmayacak dev indirim günleri başladı. İndirim bu defa çok büyük ! İster kadın giyim, ister erkek giyim hatta ev eşyalarında bile sezonda olmasına rağmen kaçırılmayacak indiriml

TC kimlik numaranızı yazın! 30 bin 40 bin ve 50 bin TL ödeme alın! Başladı! TC kimlik numaranızı yazın! 30 bin 40 bin ve 50 bin TL ödeme alın! Başladı!
Türkiye'nin alışveriş için en çok tercih edilen sitesi Trendyol'da yine kaçırılmayacak dev indirim günleri başladı. İndirim bu defa çok büyük ! İster kadın giyim, ister erkek giyim hatta ev eşyalarında bile sezonda olmasına rağmen kaçırılmayacak indirimler mevcut. Dilerseniz şimdiden yazlık alışverişinizi çok uygun fiyata yapabilir dilerseniz de kışlık ihtiyaçlarınızı mağaza fiyatlarından çok daha düşük fiyatlara yapabilirsiniz.

Trendyol süper indirim günleri ne zaman başlıyor ? İndirim oranları neler ?

Trendyol süper indirim günleri 9 Kasım'da başladı. Trendyol'da süper indirim günlerinde gündüze oranla gece yarısı yapılan indirimli ürünlerde çok daha büyük oranda indirimler yapılıyor. Gece yarısı yapılan indirimlerde indirim oranları yüzde 70, yüzde 80 hatta yüzde 90'ı bulabiliyor. Bu sayede normalde çok pahalı olan ürünleri, uygun fiyatlara alabiliyorsunuz.

Trendyol'da süper indirim günlerinde asıl bomba indirimler giyim sektöründe yer alıyor. Çok sayıda çeşitli markada sayısız çeşitli ürün ile ürün yelpazesi oldukça geniş. Dolar ve euronun artması her konuda olan ihtiyaçlarımıza da ulaşmamızı zorlaştırdı. Dövizin artışından etkilenen giyim, elektronik, süpermarket gibi ürünlerde de indirimler kaçırılmayacak nitelikte.

Ürünlerde çok yüksek indirim olmasına karşın stokların da sınır olduğunu unutmamak gerek. Elinizi çabuk tutmalısınız. Bazı ürünlerde daha indirimin ilk gününde hatta ilk saatlerinde stoklar tamamen boşaldı. Stoklar bitti diye de üzülmeyin. Biten ürünlerin çoğunda stoklar ara ara güncelleniyor.

Trendyol kampanyası ne zaman bitecek ?

Trendyol süper indirim günleri 9 Kasım'da başladı ve 12 Kasım Perşembe günü son bulacak. Ancak 12 Kasım'dan sonra da Trendyol'da indirimler devam edecek.

Trendyol'dan nasıl alışveriş yapabilirsiniz ?

Trendyol'dan alışveriş yapmak oldukça kolay. Telefonunuza app store veya android marketten Trendyol uygulamasını indirebilir veya web sürümü ile google aracılığıyla Trendyol'a girebilirsiniz. Trendyol'dan alışveriş yapmak için ister üye olarak ister üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişinizi yaptıktan ve ödemenizi tamamladıktan sonra size belirtilen tarihlerde ürünlerinize kavuşabilirsiniz.