TRT 1'den gelen kararla birlikte sevilen dizinin yayın tarihinde önemli bir değişim yaşandı. Artık farklı bir günde ekrana geleceği öğrenildi. Peki bu kararı tam olarak ne için aldı? Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yapımdan sonra final iddiaları da ortadan kalktı. Kasaba Doktoru dizisindeki son dakika gelişmelerini aktarıyoruz.

TRT 1'in sevilen dizisi Kasaba Doktoru'nda neler yaşanıyor? İzleyicilerin yakından takip etmekte olduğu dizinin yayın gününde değişiklik yapıldı. Ozan Akbaba, Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş ve Vildan Atasever'in oynadığı yapım, ilk başlarda büyük ilgi çekmişti. Zamanla izlenme oranlarında düşüş olduğu tespit edildi. Ancak tüm bunlar dizinin final yapması için bir neden değildi. Dolayısıyla dizi yayın hayatına soluksuz devam etti. TRT 1'den gelen son karar ise kafaları karıştırdı.

Çarşamba Günleri Yayınlanacak

Kasaba Doktoru dizisi, artık Çarşamba günleri ekrana gelecek. Cuma günü yerine farklı bir dizi projesinin olacağı konuşuluyor. TRT 1'in yeni dizilerinden birinin Cuma günü başlaması muhtemel gözükmekte. Bu konuda net bir bilgi elde edildiği vakit sizlere duyuracağız. Bilindiği üzere çok fazla sayıda proje TRT 1 için çekiliyor. Hali hazırda adını dahi duymadığımız bazı projelerin olduğu konuşulmakta. Kasaba Doktoru, her ne kadar oyuncu kadrosu ve hikaye bakımından pek çok diziye fark atmış olsa da reytingler de aynı başarı söz konusu değil.

kasaba-1

Reytingleri Artmıyor

Kasaba Doktoru, Total, AB ve ABC1 reyting kategorilerinde ilk 10'a girmekte zorlanıyor. Dolayısıyla dizinin gelmiş olduğu konum izleyicilerin de gözünden kaçmadı. Bu nedenle dizinin ya final yapması ya da yayın tarihinin değişmesi beklenmekteydi. Nitekim alınan karar belli oldu. 

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!