TRT 1 ekranlarında bir dizi apar topar final kararı aldı. Yayınlandığı cumartesi günleri çok uzun zamandır izlenen Kalk Gidelim dizisi final yapıyor.

TRT 1 ekranlarında bir dizi apar topar final kararı aldı. Yayınlandığı cumartesi günleri çok uzun zamandır izlenen Kalk Gidelim dizisi final yapıyor. Özellikle Uyanış Büyük Selçuklu ve Masumlar Apartmanıyla pazartesi ve salı günlerini kapatan ve sadece perşembe günü boş olan TRT 1 yine o günü boş bıraktı. TRT 1 yeni dizisi Gönül Dağı günü belli oldu.Gönül Dağı Yayın günü belli oldu!Yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı'nın oturduğu, kadrosunda; Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Ali Düşenkalkar, Yavuz Sepetçi, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Nuri Gökaşan, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Çiğdem Aygün ve Şebnem Dilligil'in yer aldığı Gönül Dağı tarihi belli oldu. Gönül Dağı dizisi 17 Ekim cumartesi günü başlıyor. Ancak TRT 1 ekranlarında Gönül dağı perşembe gününe gelmesi bekleniyordu. Kanalın tek boş günü olan perşembe günü yine boş kaldı. TRT 1 ekranlarında cumartesi yayınlanan Kalk Gidelim dizisi final yapmadan yayından kaldırılıyor.Kalk Gidelim yayından kaldırıldı!Yapımcılığını STAFF Film’in,yönetmenliğini Özgür Pak'ın,senaristliğini Baykut Badem'in üstlendiği başrollerini ise Ufuk Özkan,Erkan Sever,Ayça Varlıer,Mehtap Bayri,Emin Gürsoy,Aslı Omağ,Kerem Kupacı,Kerim Yağcı,Onur Seyit Yaran,Can Kıran,Alper Saylık,Yıldız Kültür,Beyazıt Gülercan,Nalan Yavuz ve Füsun Kostak'ın yer aldığı Kalk Gidelim dizisi bu hafta son kez ekranlara gelecek. TRT 1 yeni dizilerin yüksek izlenmesi ve boş günü kalmaması nedeniyle Kalk Gidelim 3 bölüm erken bitirerek bu hafta final yapacak.

Gözden kaçırmayın

Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı! Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı!


Barbaros'un günü belli oldu!Gönül Dağı dizisini cumartesi gününe alan TRT 1, pazartesi, salı, çarşamba ve cuma günleri dizileri yüksek izleniyordu. Cumartesi günü Gönül Dağı kesin olarak çok izlenecek. TRT 1 Perşembe günü de Barbaros dizisini koyarak reytingleri silip süpürmesi bekleniyor.