TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun dizisinde  beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Reyting düşüklüğü nedeni ile final kararı alınmasının ardından dizide gün değişikliği kararı da alınmıştı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun dizisinde  beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Reyting düşüklüğü nedeni ile final kararı alınmasının ardından dizide gün değişikliği kararı da alınmıştı. Fakat dizi de yine bir yayın akışı değişikliği gerçekleştirildi.

İşte detaylar..

Pazar günü TRT ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun dizisinde final kararı alındı. Final kararı alınmasından sonra yayın günü değiştirildi. Perşembe günü yayınlanmaya başlayan dizide yeni bir karar alınarak final tarihi  öne çekildi!Kadrosunda Güven Kıraç, Erkan Can, İpek Tuzcuoğlu, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil, Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal gibi birbirinden başarılı isimler yer aldığı dizi reyting kurbanı oldu. Final kararı alınarak ekranlara 32. bölüm ile veda edecek.

Peş peşe 2 yeni bölüm birden yayınlanacak!

18 Mart Perşembe günü ekrana gelecek olan 29. bölümün ardından 30. bölümde yayınlanacak. Böylelikle final tarihi öne çekilmiş olacak. Geriye son iki bölüm kalacak!

TRT 1 bu sezon birbirinden iddialı dizileri ile ekranlarda fırtına estiriyor. Özellikle Masumlar Apartmanı, Uyanış Büyük Selçuklu , Gönül Dağı ve yeni başlayan Teşkilat ekranlarda reyting rekorları kırarak zirvenin sahipleri oluyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin de yakın zamanda başlaması planlanıyor. Bu nedenle reytingi düşük dizilere şans tanınmayarak final yaptırılıyor.

Tövbeler Olsun dizisinden sonra Payitaht Abdülhamid dizisi de ekranlara veda edecek.