TRT 1'in rekortmen dizisine yeni bir yıldız geliyor! Onun için senaryo bile sil baştan yazılacak

Bu sezon yayınlandığı dizilerle izlenme rekorları kırmaya devam eden TRT 1'de ses getiren yapımlardan birine dev bir isim daha katılacak. Ünlü oyuncunun diziye katılması ile senaryo bile değişecek.

Televizyon 01.06.2021 - 10:43 02.06.2021 - 14:38 Volkan Arık

TRT1 bu sezon yayınladığı dizilerle izleyicileri şaşkına çevirmeye devam ediyor. Neredeyse bütün dizileri reyting sıralamasında üst sıralarda yer alan kanalın sevilen dizilerinden birine taze kan geliyor. Zaten reytinglerde zirveyi kimseye bırakmayan dizi yeni ünlü oyuncunun dahil olması ile birlikte hiç rakip tanımayacak gibi görünüyor. Peki TRT 1'in hangi dizisine hangi ünlü isim geliyor? İşte yeni sezonda fırtına gibi esecek o dizi ve yeni katılacak oyuncu…

Öyle bir isim gelecek ki senaryo baştan sona değişecek

TRT 1 ekranlarında her hafta Pazartesi akşamları yayınlanan ve reytinglerde de zirveyi kimseye kaptırmayan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin başrol oyuncularının ayrılacağı haberleri geçtiğimiz günlerde dizinin izleyicilerini üzmüştü. Özellikle Buğra Gülsoy’un yeni sezonda olmayacağı konuşulurken TRT1 bu durumu telafi etmek, izleyicileri yeniden mutlu etmek için yeni oyuncu görüşmelerine başladı. Sezon finali ile ekranlara veda eden dizinin yeni sezonunda öyle bir isim diziye katılacak ki tüm dengeler değişecek, hatta senaryo sil baştan yeniden yazılacak.

Ekranların özlediği isim geri dönüyor

TRT 1'de yayınlanan uyanık Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezonuna ünlü oyuncu Barış Arduç katılacak. Kiralık Aşk dizisi ile milyonlarca hayran kitlesine ulaşmayı başaran yakışıklı oyuncu son olarak Çukur dizisinde kısa süreliğine rol almıştı. Performansı çok beğenilen oyuncunun uzun zamandan beri bir projede tam olarak yer almaması nedeniyle yüzü de bir hayli özlemişti. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezonunda rol alacak olan oyuncunun dizi için özel hazırlık yaptığı da ortaya çıktı. Yeni sezon için Ağustos ayında sete çıkacak olan uyanık Büyük Selçuklu dizisinin çekimleri öncesinde Barış Arduç, Hollywood filmlerinde de görev alan kazak şirket Nomad’ın hocalarından dövüş ve binicilik dersleri alıyor.

Barış Arduç için özel senaryo ekibi kuruluyor

Yeni sezonda da ekranlarda fırtına gibi esmeye hazırlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni oyuncuları için özel senaryo ekibi kurulduğu da öğrenildi. Ayrıca diziye eski kadrodan sadece usta oyuncu Mehmet Özgür devam edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@