TRT Genel Müdürü İbrahim Eren başarılı bir sezon geçiren TRT 1'in yeni sezondaki 6 yeni dizi projesini sosyal medya hesabından paylaştı. Uyanış Büyük Selçuklu, Masumlar Apartmanı, Gönül Dağı, Seksenler, teşkilat gibi dizilerle bu sezon reytingleri silip süpüren TRT, gelecek sezonda da bomba gibi projelerle ekrana gelmeye hazırlanıyor. TRT yeni sezonda 6 dizi birden başlayacak ve reytingleri silip süpürecek.

Yeni sezonda TRT 1'de izleyici ile buluşacak olan yeni diziler TRT Genel Müdürü İbrahim Eren tarafından sosyal medya üzerinden açıklandı. Gönül Dağı ve Masumlar Apartmanı gibi dizilerle bu sezon flaş bir çıkış yakalayan TRT1, özellikle teşkilat ve Uyanış Büyük Selçuklu dizileri ile de zirveye tırmandı. Adeta haftanın her günü reytingleri silip süpüren TRT 1'de yeni sezonda da oldukça iddialı yapımlar izleyici karşısına çıkacak. TRT Genel Müdürü İbrahim Eren sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile TRT yeni sezon dizilerini duyurdu. Sezon finali yaparak ekrana veda eden diziler Büyük bir merakla beklenirken TRT'nin yeni sezon projeleri de ilgi uyandırdı.

trt-genel-muduru-tek-tek-acikladi-yeni-sezonda-6-dizi-firtina-gibi-gumbur-gumbur-geliyor-trt1-1

TRT YENİ SEZON DİZİLERİ GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

TRT 1'in yeni sezon dizileri de gündeme damga vuracak gibi görünüyor. Birbirinden iddialı dizileri ile Geçtiğimiz sezon rakiplerine gözdağı veren TRT 1 yeni sezon hazırlıklarına da rakiplerinden önce başladı. TRT 1'in yeni dizileri şimdiden sosyal medya üzerinden duyulurken bomba gibi diziler çok başarılı oyuncularla izleyici karşısına çıkacak. TRT Genel Müdürü İbrahim Eren sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Mevlana'dan Hacı Bayramı Veli ye, Barbaros'tan Sultan Alparslan'a, Trablusgarp'tan Mehmet Akif Ersoy'un hayatına kadar bir çok güçlü yapımın TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacağını ifade etti.

trt-genel-muduru-tek-tek-acikladi-yeni-sezonda-6-dizi-firtina-gibi-gumbur-gumbur-geliyor-trt1-4

BARBAROS VE ALPARSLAN DİZİLERİ BÜYÜK MERAKLA BEKLENİYOR

TRT 1'in yeni sezonunda ekranlarda olacak Barbaros ve Alparslan dizileri özellikle izleyiciler tarafından büyük merakla bekleniyor. Uyanış Büyük Selçuklu Alparslan olarak ekranlara gelecek olan dizinin başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen yer alıyor. barbaroslar dizisinde ise Diriliş Ertuğrul ile uzun yıllar boyunca izleyicilerin gönlünde taht kuran Engin Altan Düzyatan, Barbaros Hayrettin Paşa rolü ile izleyici karşısına çıkacak.

trt-genel-muduru-tek-tek-acikladi-yeni-sezonda-6-dizi-firtina-gibi-gumbur-gumbur-geliyor-trt1-he-2

İYİ Kİ VARSIN EREN BÜLBÜL

TRT 1'in yeni sezon dizileri arasında sürpriz bir yapım daha var. Karadeniz'de terör örgütü üyelerinin yerini gösterdiği için şehit edilen Eren Bülbül'ün hayatı da film oluyor. Kesişme adı ile ekranlara gelecek olan filmin afişi yayınlanırken “İyi ki varsın Eren Bülbül” detayı dikkatlerden kaçmadı.

trt-genel-muduru-tek-tek-acikladi-yeni-sezonda-6-dizi-firtina-gibi-gumbur-gumbur-geliyor-trt1-he-3

TRT 1 YENİ SEZONDA REYTİNGLERİ SİLİP SÜPÜRECEK

TRT Genel Müdürü İbrahim Eren’in sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşım, Rakiplerine adeta Gözdağı verdi. Zaten Masumlar Apartmanı, Uyanış Büyük Selçuklu, Gönül Dağı, Teşkilatı, Seksenler gibi dizileri ile reytinglerde fark yaratan TRT 1 yeni sezonunda yepyeni yapımları ile de izleyicileri ekran başına kilitleyecek reytingleri silip süpürecek gibi görünüyor.