Haziran ayı içinde TRT personel alımı ilanları açıklandı. KPSS şartsız onlarca kadro için alımlar netleşti. En az lise mezunu olanlar başvuru yapabilecek. İşte TRT iş ilanları ve ı başvuru şartları kadrolar...

TRT iş ilanları: KPSS'siz 10 bin TL maaşla! Onlarca kadroda en az lise mezunu personel alımı başvuru şartları kadrolar... Haziran ayının 2. haftasını yaşaığımız şu zamanlarda TRT personel alım ilanları açıklamaya başladı. Onlarca kadro için başvuru şartları açıklanmış durumda. Haberimizde kadroları da sizlere verdik. 

TRT Personel Alımlarında KPSS Şartı Yok

TRT iş ilanlarının detaylarına baktığımız zaman, KPSS şartının olmadığı görülüyor. Adaylar ise en az lise mezunu olacak. 

Onlarca Kadro Açıklandı 

TRT iş ilanları 47 farklı kadro için sağlanacak. Bu anlamda İngilizce bilmek sizi bir adım öne çıkartıyor. Alımların çoğuna baktığımız zaman sınavlar ingilizce olmaktadır. 

TRT Personel Alımı Başvuruları Nereden Nasıl Yapılıyor?

TRT iş ilanlarına başvurmak için yapmanız gereken oldukça kolaydır. TRT kariyer sayfası üzerinden öncelikle üye olmanız gerekir. Üye olduktan sonra istenen şartları taşıyorsanız eğer, başvurmak istediğiniz pozisyona tıklayarak CV oluşturabilirsiniz. 

112 çağrı merkezi personel alımı 2022! İçişleri Bakanlığı en az lise mezunu 112 çağrı merkezi personel alımı şartları 112 çağrı merkezi personel alımı 2022! İçişleri Bakanlığı en az lise mezunu 112 çağrı merkezi personel alımı şartları


TRT Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir? Madde Madde Verdik 

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekiyor. 

- Kamu haklarından mahrum olmamak en önemli şartlar arasında  

-Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamalı 

-Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek oldukça önemlidir

-Herhangi bir suç hükümlülüğü olursa başvuru yapamazsınız 

-Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak gerekir

KAYNAK: ilan365.net