TRT'de reyting savaşında final kararlarını aldı! TRT izleyicilerine üzücü haberler açıklandı! TRT'nin büyük umutlarla çektiği 2 dizisi final yapıyor!

Reyting savaşı TRT'de de baş gösterdi! Kolay kolay dizilerinin üzerini çizmeyen ve gittiği yere kadar devam ettiren TRT'den final haberleri geldi!

TRT izleyicileri açıklanan final haberleri ile çok sinirleneceğe benziyor. Ekranlardaki reyting savaşı oldukça haşin bir hal aldı. Fox Tv bunun en yakın örneği. Bir bir dizilerin daha 2. bölümden dahi bitirildiği patır patır dizilerin çekildiği bu savaşta TRT'de final kararı vermeye başladı.

TRT reytinglerde düşük seyreden iki dizisinin birden finalini açıkladı.

Öncelikle reytinglerde ilk 10'u bırakın listede dahi adının yer almadığı dizisi başrollerinde Caner Şahin, Pelin Abay, Tolga Tekin, Hakan Emre Ünal, Mert Denizmen, Selin Hasar, Ayfer Tokatlı, Hüseyin Elmalıpınar, Mekin Sezer gibi isimlerinb yer aldığı senaryosunu Nail Doğan, Murat Kaman, İdris Meydi, Cem Tuçer, Eray Kaman'ın yazdığı absürd komedi dizisi olarak çekilen Dünhya Hali beklenen finali yapıyor.

DÜNYA HALİ BEKLENEN FİNAL AÇIKLANDI

Tanıtım fragmanlarının aksine hayal kırıklığı yatan Dünya Hali reytinglerde televizyon tarihinin en kötü sonuçlarını elde eden dizilerden oldu. Kanal diziyi gecenin yarısı dahi vererek her yolu denedi.   Dünya Hali dizisi 20. bölümde final yaparak kanala veda edecek.

KIBRIS ZAFERE DOĞRU FİNAL BÖLÜMÜ AÇIKLANDI

Bir diğer üzücü haber ise Kıbrıs Zafere Doğru dizisinden geldi. Başrollerinde Ahmet Kural ve Pelin Karahan'ın yer aldığı Kıbrıs Zafere Doğru dizisinden final haberi doğrulandı.

Güldür Güldür Show Yeni Bölümü İçin Tarih Verildi! Program Hangi Tarihte Başlayacak! Güldür Güldür Show Yeni Bölümü İçin Tarih Verildi! Program Hangi Tarihte Başlayacak!

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi de büyük umutlarla çekilmişti ancak dizi beklenen reytinglerin çok altında bir gidşiat sergiledi. Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin 10 Aralık Cuma yayınlanacak olan 31. bölümde final yapması bekleniyor.