Trump görevden alındı mı? ABD başkanı Donald Trump azledildi mi? ABD 3. kez bir başkanı görevden almayla karşı karşıya.

Trump görevden alındı mı? ABD başkanı Donald Trump azledildi mi? ABD 3. kez bir başkanı görevden almayla karşı karşıya. Peki Trump görevden alındı mı? Donald Trump ABD başkanlığı ne zaman alınacak. ABD yeni başkanı kim olacak?Trump Azledildi mi?ABD başkanı Doland Trump görevden alınıyor. ABD'de 3'ün kez bir başkan görevden alıbilir. Dün gece Turmp'ın azledilmesi yönünde oy birliğiyle karar veren ABD Temsilciler Meclisi sonrası Trump Senato'ya sunulacak. ABD temsilciler meclisi kararını onaylayacak olan Senato sonrası Trump görevden alınacak.Trump görevden ne zaman alınacak?

Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Bankadan 10 bin TL ödenecek!  Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Bankadan 10 bin TL ödenecek! 


ABD Başkanı Donald Trump SEnato önüne çıkacağı tarih belli oldu. Trump Ocak 2020'de Senato karşısına çıkacak ve görevden ayrılacak. Senato'da 3'te 2'si çıkmadığı sürece Trump görevine devam edebiliyor. Ancak gelen bilgiler Trump'ı görevden almaya yetiyor. Cumhuriyetçiler 53 oyla en yüksek senatoya sahip ancak Demokrat senatörlerin vereceği karar çok önemli. Trump kim ne oy verdi?ABD Temsilciler Meclisi, Trump’ın ‘Görevi Kötüye Kullanma’ suçlamasını kabul etti.Kabul:230

Red:197Meclis, Trump’ın ‘Kongre’yi Engelleme’ suçlamasını kabul etti.Kabul:229

Red:198▪️Karar Senatodan da geçmeli

▪️ABD Tarihinde 3. Kez bir başkan suçlandı