TÜBİTAK personel alımlarıyla ilgili merak edilenler aktarıldı. 17 Nisan 2023 tarihine kadar yapılan başvurular değerlendirilecek. Hangi kadro ve pozisyonlarda alım yapılacağı netleşti. İşte TÜBİTAK alımları ve iş başvurusuna ilişkin açıklamalar...

TÜBİTAK bünyesinde çalışmak isteyenler için boş kadro sayısı açıklandı. Bu kadrolara ait pozisyon bilgisi de verildi. Üstelik nerede çalışabileceğiniz konusunda detaylı açıklama yapıldı. TÜBİTAK'ın personel alımına dahil olmak ve başvuru yapmak istiyorsanız işte detaylar...

TÜBİTAK Kaç Personel Alacak?

TÜBİTAK'ın personel alımı için 273 kişilik boşluğu bulunuyor. Bu kişilerin Marmara Araştırma Merkezi (MAM), Raylı Ulaşım Teknolojileri Enstitüsü (RUTE) ve Ulusal Akademik Ağ ve Bilgi Merkezi (ULAKBİM) bünyesinde çalışacağını da belirtelim.

Hangi Kadrolarda Çalışacaklar?

273 personelin çalışacağı kadrolar ise araştırmacı, AR-GE teknisyeni ile teknik ve destek personeli olarak açıklandı. Bu kadrolardan birine başvuru yapmak isterseniz TÜBİTAK resmi internet sitesini kullanabilirsiniz.

1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı! 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı!

Son Başvuru Tarihi 17 Nisan 2023

TÜBİTAK personel alımında son başvuru tarihi 17 Nisan 2023 olarak açıklandı. Bu bilgi neticesinde eğer sizler de başvuru yapmak istiyorsanız 17 Nisan'dan hemen önce resmi internet sitesine giriş yapmalı ve şartları karşılıyorsanız işleme bulunmalısınız.