Hande Erçel'den ayrıldığı iddia edilen Kaan Yıldırım'ın görüntülendiği gizemli güzel Tuğçe Açıkgöz çıktı.

Daha Neler! İstanbul Merkezli Operasyondan Necati Şaşmaz Ve Erkan Petekkaya Çıktı! İfade İçin Emniyetteler! Daha Neler! İstanbul Merkezli Operasyondan Necati Şaşmaz Ve Erkan Petekkaya Çıktı! İfade İçin Emniyetteler!

Önceki akşam Bodrum’da bir güzelle baş başa eğlenirken yakalanan Kaan Yıldırım'ın eğlendiği güzel kim? denilmişti.

Kerem Bürsin ayrılığının ardından Halka dizisindeki rol arkadaşı Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan ve yurt dışında sevgilisi ile ilk kez el ele görüntülenen Hande Erçel çok konuşulmuştu.

Şimdi konuşulan güzel ise Tuğçe Açıkgöz oldu.

Hande Erçel'i unutan Kaan Yıldırım Bodrum'da başka bir güzelle yakalandı

Kısa süre önce Londra ve ardından Marmaris'te aşk tatili yapan Hande Erçel ile Kaan Yıldırım, yeni aşk haberi ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

Snob Magazin’in özel haberine göre; Kaan Yıldırım, Bodrum’da The Galliard Cove House adlı mekanda başka bir güzelle görüntülenmiş meraklı vatandaşlar tarafından görüntülenen ikilinin gece boyunca samimi halleri dikkat çekmişti.

Aynı mekanda Uraz Kaygılaroğlu ve Cem Yılmaz’ın da eğlendiği görülürken Kaan Yıldırım'ın gece boyunca eğlendiği kişinin de kendisi gibi oyuncu olan Tuğçe Açıkgöz olduğu iddia edildi.

TUĞÇE AÇIKGÖZ KİMDİR?

10 Şubat 1993 tarihinde Eskişehir’de doğan Tuğçe Açıkgöz, Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu ve İstanbul Büyük Şehir Tiyatroları Çocuk bölümü olmak üzere çok sayıda tiyatro oyununda yer almış bir isim.

Tuğçe Açıkgöz daha sonra başarılı dizi ve Film projelerinde yer almış ve aslında 2005 yılında bir televizyon filmi olan “Alaturka” filminde yer alarak ilk oyunculuk sınavına çıkmıştır.

2007 yılında “Vatan Sağolsun” dizisinde Şehit eşini canlandıran ünlü oyuncu, 2015 yılında ise “Yaz’ın Öyküsü” dizisinde Ekim karakteri ile yer almıştı.

TUĞÇE AÇIKGÖZ DİZİLERİ VE FİLMLERİ

2005 – Alaturka

2005 – Babam Geri Döndü

2007 – Vatan Sağolsun

2011 – Ağlama Ne Olur

2014 – Alev

2015 – Yaz’ın Öyküsü

2016 – Baba Mirası

2019 – Leke

2021- Sol Yanım

2021- Börü 2039