Faizsiz 10000 TL Nakit Çekimi Yapabilirsiniz! Başvuru Yapanın Hesabına Anında 10 Bin TL Ödeniyor

Nakit ihtiyacıyla karşı karşıya kalan vatandaşlarımız için bankalar yeni kampanyalarını duyurmaya tüm hızıyla devam ediyor. ATM'lerden faizsiz nakit avans desteği veriliyor.

Ekonomi 04.09.2021 - 10:01 04.09.2021 - 10:01 Berkay Keskin

Acil nakite ihtiyacı olanlar faizsiz nakit avans ile ihtiyaçlarını giderebilecek. Peki nasıl başvuru yapılır? Kredi ayrıntıları neler? ATM'lerden 10 bin TL nakit avans müjdesi! Hemen başvuru yaparak alabilirsiniz. Detaylar haberimizde sizlerle...

Bankalar müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını gidermek adına yeni kampanyalar düzenliyor. Bu kapsamda pek çok banka acil nakit ihtiyaçları için faizsiz olarak nakit avans fırsatı sunuyor. Nakit ihtiyacını karşılamak isteyenler bankalara başvuru yaparak bankaların sunduğu uygun faizli ve vade süreli kredi paketlerinden faydalanabiliyor. Peki hangi bankalar müşterilere destek kredisi sunuyor? Nasıl başvuru yapılır?

Akbank Axess Taksitli Nakit Avans Fırsatı

Akbank, faizsiz nakit avansa desteği sunan bankalardan bir tanesi. Acil nakit ihtiyacıyla karşı karşıya kalan fakat kredi kullanmak isteyen vatandaşlar Akbank'tan nakit avans çekerek ihtiyaçlarını giderebiliyor. Banka tarafından müşterilere sunulan nakit avans desteğinin vade süresi 9 ay olarak belirlendi. İhtiyaçlarınıza göre başvuruda bulunarak nakit avans fırsatından sizde faydalanabilirsiniz.

Axess kart sahibi olanlar hem Akbank ATM'leri üzerinden hem de diğer bankaların ATM'leri üzerinden nakit avans çekebilecekler. Eğer Axess kart sahibi değilseniz, size en yakın olan Akbank şubesine müracaat ederek Axess Kart kullanmaya başlayabilirsiniz. ATM'ye gitmeden nakit avans kullanmak istiyorsanız kısa mesaj ile başvuru yapmanız gerekmektedir. 'NA' yazarak, kartınızın son 6 hanesini ve kullanmak istediğiniz nakit avans tutarını yazarak 5990'a kısa mesaj gönderip, başvuru işlemlerini tamamlamış olacaksınız.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avansı 

Nakit ihtiyacı bulunan vatandaşların başvuru yapabileceği bankalardan biri de QNB Finansbank. Acil nakit ihtiyacı bulunan müşteriler CardFinans ile 7/24 nakit avans çekebiliyor. Çektiğiniz tutarı 12 aya varan taksit fırsatlarıyla ve uygun faiz oranıyla rahatlıkla ödeyebileceksiniz. QNB Finansbank için günlük 15.000 TL'ye kadar nakit avans çekebilir ve ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Garanti BBVA Nakit Avans Fırsatı

Müşterilerin acil nakit ihtiyaçlarını gidermek adına nakit avans fırsatı sunan bir diğer banka Garanti BBVA bankası. Nakit avans desteğinin beraberinde uygun faiz oranları ile kredi destekleri sağlamaktadır. Nakite ihtiyacı bulunan Garanti BBVA müşterileri taksitli nakit avans fırsatını kullanarak istediği tutardaki parayı çekerek, uygun faiz oranları üzerinden geri ödeme planı oluşturabiliyor.

Sabit taksit özelliği ile müşteriler bir sonraki ay sürpriz taksitlerle karşı karşıya kalmıyor. Garanti BBVA Mobil Bankacılık Uygulaması, Garanti BBVA Atm'leri, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti Bankası Çağrı Merkezi, BonusFlaş, taksitli nakit avans kullanmak isteyen müşterilerimizin kullanabileceği kanallardır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@