Danimarka’da Kraliçe’nin küçük oğlu Prens Joachim’in, Veliaht Prens olan ağabeyinin eşi Prenses Mary’ye âşık olduğu iddiası tüm dünya magazinine manşet oldu.

Danimarka Kraliyet Ailesi, bir süredir Kraliçe Margrethe’in küçük oğlunun dört çocuğunun kraliyet unvanlarını geri almasıyla çalkalanırken ortaya çok daha sansasyonel bir iddi çıktıç

Geçtiğimiz günlerde Danimarka'da Kraliçe’nin, 1 Ocak 2023’ten itibaren Prens Joachim’in soyundan gelenlerin unvanlarını sadece Monpezat “kont” ve “kontesi” olarak kullanmalarına karar verdiği ve bu soydan gelenlerin şimdiye kadar sahip olduğu “prens” ve “prenses” unvanlarının sona ereceği bildirilmişti ve Saray karışmıştı.

Sarayda Aşk-ı Memnu! Kraliçe'nin küçük oğlu, veliaht prens olan ağabeyinin karısına aşık oldu - Haberler

Ancak buna göre, Prens Joachim’in çocukları Prens Nikolai, Prens Felix, Prens Henrik ve Prenses Athena’nın rütbeleri düşürülecek tartışması devam ederken ortaya çıkan skandal Saray'ın da gündemini değiştirdi.

Danimarka’da, aniden patlak veren bu kraliyet krizihaftalardır tartışılırken Prens Joachim ve Veliaht Prens olan Frederik ve eşi Mary ile ilişkilerinin ‘karmaşık’ olduğunu açıklamıştı.

Hürriyet’in haberine göre son olarak, İspanya’da yayın yapan “Vanitatis Elconfidencial” dergisi, kraliçenin küçük oğlu Prens Joachim’in, Veliaht Prens olan ağabeyinin eşi Prenses Mary’ye âşık olmasının sarayı karıştırdı.

Prensin aklı yengede kaldı. Prens olmuşsun ama adam olamamışsın

 İsveç’in haftalık kadın dergisi “Svensk Damtidning”, kraliyetin resmi bir galasında, Prens Joachim’in ‘yengesi’ Mary’yi öpmeye çalıştığına dair bir fotoğraf yayınlanırken Prens Joachim’in sarhoş hallerinin, eşi başta olmak üzere davetlilerin ilgisini çektiği de bildirildi.

Bu arada ilgili haberde, Prens Frederik’in Prenses Mary ile hayatını birleştirdiği 2004 yılında, Dan basınının, Prens Joachim’in Mary’ye âşık olduğunu yazdığı da altı çizilerek hatırlatıldı.

Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'" Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'"