Tüm emeklilere müjde! Zam geldi, artık 2000 TL ödenecek. Ay sonunda bitiyor, hemen e-Devlet’ten başvurun. Milyonlarca emekli vatandaş için bankalardan peş peşe gelen açıklamalar yüzleri güldürüyor. Yıl sonu yavaş yavaş yaklaşırken zam konusuna odaklanan emeklilere İş Bankası yaptığı yeni kampanya duyurusu ile adeta müjdeyi verdi. 31 Aralık tarihine kadar başvuru yapan emekliler SSK, BAĞ-KUR, emekli sandığı fark etmeden tam 2000 TL promosyon ödemesi alacak. İş Bankası daha Eski tarihlerde daha düşük promosyon ödemesi yapıyordu ancak Yıl sonuna doğru zam yapıldı. Peki İş Bankası Emekliye promosyon ödemesi başvuru şartları neler? İş Bankası promosyon başvurusu nasıl yapılır?

SGK, SSK, BAĞ-KUR emeklisi ile dul ve yetim aylığı alan milyonlarca vatandaşa Müjdeli Haber bu akşam saatlerinde İş Bankası'ndan geldi. İş Bankası Emekliye promosyon ödemelerinde zam yaptıklarına duyurdu.31 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru yapacak olan tüm emekliler İş Bankası'nın yeni kampanyasında 2000 TL promosyon ödemesi alma şansını elde edecek. İş Bankası'nın resmini açıklamasına göre promosyon ödemeleri 1750 TL'den başlayacak ve en yüksek 2000 TL olarak vatandaşların hesabına geçecek. Peki İş Bankası emekli promosyon başvurusu nasıl yapılır? İş Bankası emekli promosyonu başvuru şartları ve detaylar haberimizde...

tum-emeklilere-mujde-zam-geldi-artik-2000-tl-odenecek-ay-sonunda-bitiyor-hemen-e-devletten-basvu

EMEKLİYE PROMOSYON TUTARI ARTIRILDI

İş Bankası'ndan yapılan resmi duyuruya göre emekliye promosyon ödemeleri güncellendi. Bankadan yapılan açıklamada yeni kampanya kapsamında 8 Kasım - 31 Aralık tarihi arasında başvuran emeklilere en yüksek 2000 TL promosyon ödemesi yapılacak. Emeklilerin İş Bankası'ndan promosyon alabilmesi için maaşını taşıması ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermesi gerekiyor. SSK, BAĞ-KUR, memur emeklisi ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlarda İş Bankası emekli promosyon ödemelerinden yararlanabiliyor.

tum-emeklilere-mujde-zam-geldi-artik-2000-tl-odenecek-ay-sonunda-bitiyor-hemen-e-devletten-basvu-2

EN DÜŞÜK 1750 TL

İş Bankası 8 Kasım - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Emekli maaşını almak için İş Bankası'nı tercih eden vatandaşlara promosyon ödemesi yapılacak. İş Bankası, yaptığı açıklamada rakamları güncellerken 1500 TL’den düşük maaş alanlar için 1750 TL, 1500 TL 2.500 TL arasında maaş alanlar için bin 875 TL ve 2500 TL’nin üstünde maaş alanlar için 2000 TL nakit promosyon ödemesi yapacağını duyurdu.

BANKACILIK ÜRÜNLERİNDE AİDAT ALINMAYACAK

İş Bankası emeklilere promosyon ayrıcalığının yanı sıra Maximum Kart ve ek kartlar içinde aidat alınmayacağını duyurdu. Ayrıca emekliler İşCep ve İnternet şubesinden ücretsiz para transferi de yapabilecek. Emekliye özel krediler de dönemsel olarak düzenlenmeye devam edecek. Yani emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan ve 3 yıl kalma taahhüdü veren emekliler tüm bu ayrıcalıktan yararlanabilecek.

tum-emeklilere-mujde-zam-geldi-artik-2000-tl-odenecek-ay-sonunda-bitiyor-hemen-e-devletten-basvu-3

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İş Bankası'nın tüm bu ayrıcalıklarından faydalanmak için emekli maaşını taşımak isteyenler e-devlet üzerinden maaş taşıma işlemlerini yapabiliyor. Aynı zamanda en yakın İş Bankası şubesine başvurarak da maaşınızı taşıyabilirsiniz. İş bankasının emekli promosyon kampanyası 31 Aralık tarihine kadar geçerli.