SGK-SSK-Bağkur ve emekli sandığı hiç fark etmez tüm emeklilere 5.000 TL'den fazla para ödemesi yapılıyor. Maaşa ek olarak çekebiliyorsunuz. Çoğu emekli aldı sizde alın geç kalmayın..

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!

Türkiye'nin en büyük özel bankalarından biri olan TEB Bank bomba bir kampanyaya imza atmış durumda. Bu anlamda baktığımız zaman emeklilere promosyon ödemesi yapılıyor hem de maaşlara ek olarak. Yapılan duyuruda emeklilere 2 bin 750 TL promosyon verileceği ifade edildi ve buna ek olarak emekli yakınını bankaya getirene de 2 bin 500 liraya kadar para verileceği söylendi. Emekli maaşını bankaya taşıyıp 3 sene maaş alma sözü veren emeklilere 2 bin 750 TL ve 10 tane emekli daha önce emekli olmuş olan yakınını veya tanıdığı getirene ek olarak 2 bin 500 TL para ödemesi yapılacağı ifade edilmiş durumda. Emekliler eğer bunların hespini yaparsa ceplerine tam olarak maaşa ek olarak 5.250 TL para girecek. Haberimizde TEB Bank resmi internet sitesinde yer alan bilgileri de kullandık. 

TEB BANK'tan ödeme talimatı oluşturulmalı 

TEB Bank tarafından yapılan açıklamada oldukça önemli ifadeler ön plana çıkıyor. Bu anlamda TEB Bank'tan öncelikle 2 tane otomatik ödeme talimatı oluşturmanız önemlidir. Ayrıca emekli maaşınızı 3 sene süresince bu bankadan almanız gerekiyor. TEB NBANK tarafından yapılan açıklamada süre ise 2022 sonuna kadar uzatılmış durumdadır. 

Emekliye ek promosyon ödemesi 

Tüm emeklilere şartsız 5.000 TL'den fazla para ödemesi yapılıyor! Maaş ek hemen çekebilirsiniz... Müşterilerin maaş aktarımı gerçekleştiğinde aldıkları maaş miktarlarına göre promosyon ödemeleri hesaplara geçecektir. Aşağıda verdiğimiz tabloda her şey açık olarak görülmektedir. 

3 sene söz vermeniz lazım

Banka doğrultusundan oluşturulan duyurunun en önemli maddesi ise 3 sene kalma sözü olarak ön plana çıkmaktadır. Emekli maaşınızı bu bankaya taşıyarak 36 kalma sözüne ek olarak 2 adette faturanızı bu bankaya bağlamanız gerekmektedir. Bunları yaptıktan sonra toplam olarak 5.250 TL ödeme almaya hak kazanmış oluyorsunuz.