Ödeme konusunda emeklilere önemli bir müjde verildi. 7000 TL'lik ödemenin en geç 22 Ekim'de hesaba aktarılacağı belirtildi. SSK Bağ-Kur Emekli Sandığı hiç fark etmiyor. EYT'liler de ödeme alacak.

Emekliye 22 Ekim'e kadar 7000 TL ödeme yapılacak. Bu ödemenin kaynağı merak ediliyor. İkramiyeden ziyade nakit promosyon verileceği ortaya çıktı. Peki hangi banka bu promosyon kampanyasını sunuyor? Son zamanlarda emeklilere dair önemli bir duyuru gerçekleştirildi. Emekli promosyonlarına dair güncellemeler Ekim ayında açıklandı. Emeklilere yönelik 7.000 TL'lik ek ödeme planının detayları paylaşıldı. Kamu bankalarının yanı sıra bazı özel bankalar da bu promosyonu emeklilere sunacak. Hükümet, emekli vatandaşlara Ekim ayında güzel bir haberle geldi: emekli maaşı alan herkese 5.000 TL'lik Cumhuriyet ikramiyesi verilmesi planlanıyor. Bu özel ikramiye Kasım'ın başlarında ödenecek.

22'sine Kadar 7000 TL Ödenecek!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, emeklilere sunulan fırsatları duyurdu. 7.000 TL'lik ek ödemenin IBAN aracılığıyla yapılacağı belirtildi. Bu promosyondan faydalanmak isteyen emeklilerin 14-22 Ekim tarihleri arasında başvuruda bulunmaları gerekiyor. Bu promosyon, toplamda 17 milyon emekliyi kapsıyor.

Hangi Bankalar Promosyon Ödüyor?

Bazı büyük bankalar, emeklilere 7.000 TL'lik promosyon sunacaklarını duyurdu. Bu bankalar arasında Garanti Bankası, İş Bankası, QNB Finansbank, Türkiye Ekonomi Bankası ve Akbank bulunuyor. Rekabetin arttığı bu dönemde, emeklilere sunulan promosyonlar büyük ilgi görüyor. 7.000 TL'lik bu avantajlı ödemeden yararlanmak isteyen emeklilerin, tercih ettikleri bankalarla 3 yıllık anlaşma yapmaları gerekiyor.

promosyon-12

PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek! PTT üzerinden duyuru geldi! Emeklilere yeniden ek ödeme 80.000 TL oldu! Emeklilere ödemeler verilecek!

Ödemeler Dün Başladı

Ekim ayı içerisinde, 14'ünden itibaren promosyon ödemeleri dağıtılmaya başlanacak. Promosyon başvuruları ekim sonuna kadar sürecek. Ancak Kasım ayında promosyon miktarlarında değişiklik olabileceği için, emeklilerin Ekim ayında bu fırsattan yararlanmaları tavsiye ediliyor. Emekliler, bu promosyonu alabilmek için gereken başvuru işlemlerini tamamlayarak ödemelerini hesaplarına aktarabilecekler.