Tüm emeklileri kapsıyor! Ek koşul yok, geri ödeme yok. Emekliye nefes aldıracak 2000 TL ek ödeme

Emekli darboğazdan kurtaracak yeni bir ödeme fırsatı daha doğdu. Hem de ek koşul yok şartı yok geri ödeme yok. Tam 2000 TL tüm emeklilerin hesabına yatıyor.

Ekonomi 18.11.2021 - 13:00 18.11.2021 - 13:00 Volkan Arık

Tüm emeklileri kapsıyor! Ek koşul yok, geri ödeme yok. Emekliye nefes aldıracak 2000 TL ek ödeme. Emekli vatandaşlara yılsonuna doğru müjde üstüne müjde gelmeye devam ediyor. Özellikle ek ödemeler emeklerim biraz da olsa nefes almasını sağlarken bu konuda bankalar kesenin ağzını iyiden iyiye açıyor. Son dönemlerde emekliye promosyon ödemesi konusunda adeta bir yarış içine giren bankalardan yeni bir haber daha geldi. İş Bankası yeni duyurusu ile birlikte emeklinin banka promosyonu ödemesini 2000 TL’ye yükseltti. Resmi olarak duyuru yapılırken maaşa göre yapılan promosyon ödemelerinde ek koşul istenmeyeceği de ifade edildi.

Hem kamu hem de özel bankalar yılsonuna kadar emekliye banka promosyonu ödemelerine devam ediyor. SSK, BAĞ-KUR, emekli sandığı emeklileri ile dul ve yetim aylığı alanlar Banka promosyon ödemelerinden başvuru yapmaları durumunda faydalanabiliyor. Emekliye nakit ödeme fırsatından faydalanmak için yapmanız gereken tek şey başvuru. İş bankası promosyon ödemesi için ek koşul istemiyor aynı zamanda geri ödeme de yok. İş Bankası emekliye banka promosyonu ödemeleri ile ilgili tüm detaylar haberimizin devamında…

tum-emeklileri-kapsiyor-ek-kosul-yok-geri-odeme-yok-emekliye-nefes-aldiracak-2000-tl-ek-odeme-1

İŞ BANKASI PROMOSYON ÖDEMELERİNE ZAM GELDİ

İş Bankası emekli banka promosyonu ödemeleri konusunda bu sabah saatlerinde resmi internet sitesi üzerinden yeni bir bilgilendirme yayınladı. Banka tarafından yapılan açıklama da TÇ Sosyal güvenlik kurumu ile yapılan anlaşma doğrultusunda 8 Kasım 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olmak üzere mevcut maaşını iş Bankası’ndan alan ve ilk maaş ödemesi için iş bankasını tercih eden ya da mevcut emekli maaşını iş bankasına taşıyan tüm emeklilere promosyon verileceği ifade edildi.

ÜÇ YIL SÜREYLE İŞ BANKASI’NDA KALMAK GEREKİYOR

İş Bankası promosyon ödemesinden faydalanabilmek için emekli maaşını taşımak ve üç yıl boyunca iş Bankası’ndan maaş almayı taahhüt etmek gerekiyor. Banka, İş Bankası hesaplarına yapılacak olan ilk maaş ödemesinden sonra promosyon ödemesini emeklilerin hesabına geçiyor.

tum-emeklileri-kapsiyor-ek-kosul-yok-geri-odeme-yok-emekliye-nefes-aldiracak-2000-tl-ek-odeme-2

İŞ BANKASI NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

İş Bankası’nın resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre promosyon tutarının maaşa göre farklılık göstereceği ifade edildi. İş Bankası’nın güncel emekli promosyon ödemelerinde tutarlar şu şekilde;

1500 TL’den az maaş alan emekliler için 1750 TL,

1500 TL 2500 TL arası maaş alan emekliler için 1875 TL,

2500 TL ve üstünde maaş alan emekliler için 2000 TL promosyon ödemesi.

tum-emeklileri-kapsiyor-ek-kosul-yok-geri-odeme-yok-emekliye-nefes-aldiracak-2000-tl-ek-odeme-3

ÜÇ GÜN İÇİNDE HESAPLARA GEÇİYOR

İş Bankası emekli promosyon başvurusu en yakın İş Bankası şubelerinden yapılabiliyor. Halihazırda emekli maaşı alan kişiler için promosyon ödemeleri başvurudan itibaren üç gün içerisinde hesaplara geçerken yeni maaş alacak emekler için ise ilk maaş ödemesini takiben üç gün içinde hesaplara yatıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@