SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı emeklisi tüm emeklileri kapsıyor… Tek şart başvuru yapmak. Başvuru yapanların hesabına 3.000 TL nakit ödeme geçiyor. Üstelikte ek ödemelerle Birlikte gelirsiniz artabiliyor. Hiç beklemeyin 3 yıl boyunca kalma taahhüdü verin ve anında nakit ödeme imkanından faydalanın.

SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı emeklisi fark etmeden tüm emekliler faydalanabiliyor. 2022 yılı nisan ayının gelmesi ile birlikte emekli promosyon ödemeleri de zammı şekilde yeniden hesaplara yatmaya başladı. bankaların kampanyalarına ve emeklinin aldığı maaşa göre promosyon ödemeleri değişiyor. bazı bankalar 3000 TL’nin üzerinde promosyon fırsatı sağlıyor. Üstelik tek bir işaret var o da başvuru yapmak ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermek. 3 yıllık taahhüt süresini dolduran emekliler ise Daha sonrasında başka bir bankaya geçebiliyor ve yeniden emekli promosyon ödemesi alma şansına sahip oluyor. Emekli promosyon ödemesi başvuru şartları ve merak edilen detaylar haberimizin devamında…

Tüm emeklileri kapsıyor! Tek şart başvuru, anında 3000 TL hesaba yatıyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu ve bankalar arasında yapılan anlaşma doğrultusunda emekli vatandaşlara 2018 yılından bu yana emekli banka promosyonu veriliyor. Yani maaşını taşıyan ve o bankada 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emekliler ek ödeme imkanından faydalanabiliyor. bankalar emekli promosyon tutarını Kendi tarifelerine ve emekli vatandaşların maaşına göre belirleyebiliyor. Birçok banka emekliye ek avantajlı kredi imkanları ve kredi kartı da sunuyor. Peki, 2022 yılında hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor? Emekliye 2022 banka promosyonu ne kadar?

Halkbank 2022 emekli promosyon ödemesi

Emekli promosyon ödemesi veren Halkbank emekli vatandaşların maaşına göre ödeme imkanı sağlıyor. 2500 TL ve üstü emekli maaşı alan vatandaşlar Halkbank'tan 750 TL'ye Varan promosyon imkanından faydalanabiliyor. Halk Bankası emekli promosyon ödemesinde aradığı Tek şart maaşınızı 3 yıl boyunca bankada tutmak.

tum-emeklileri-kapsiyor-tek-sart-basvuru-aninda-3000-tl-hesaba-yatiyor-2

Ziraat Bankası 2022 emekli promosyon ödemesi

En köklü devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası da emekli maaşına göre promosyon ödemesi yapıyor. Ziraat Bankası 2022 yılında 2500 TL ve üstü emekli maaşı alan vatandaşlar için 750 TL tutarında promosyon veriyor. Ziraat Bankası'nın promosyon ödemesi için tek şartı başvuru yapmak.

Garanti BBVA 2022 emekli promosyon ödemesi

Müşterilerine en yüksek promosyon ödemesi yapan bankalardan biri Garanti BBVA oluyor. Garanti Bankası başvuru yapan emeklilere 2750 tl’ye kadar nakit promosyon ödemesi yapıyor. aynı zamanda yakınını getiren Emekliye her bir yakını için 250 TL Ek promosyon veriliyor. Ayrıca emekli vatandaşlara ek avantajlı kredi kullanımı ve kredi kartı kullanımı imkanı da sağlanıyor.

İş Bankası 2022 emekli promosyon ödemesi

İş Bankası da emekli müşterilerine 2500 liraya varan promosyon ödemesi şansı sağlıyor. emekli maaşına göre değişen promosyon tutarlarına ek olarak avantajlı kredi ve kredi kartı imkanları da sunan İş Bankası ek koşul aramıyor. Sadece maaşımızı İş Bankası'na taşımanız ve 3 yıl kalma taahhüdü vermeniz yeterli oluyor. İş Bankası emekli promosyon başvuruları 30 Haziran tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar başvuru yapanlar promosyon fırsatlarından faydalanacak.

TEB 2022 emekli promosyon ödemesi

TEB Bankası 2022 emekli promosyon ödemelerindeki senin ağzını İyiden iyiye açtı. maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü veren emekliler Türkiye Ekonomi Bankası'ndan 2750 tl ye Varan promosyon ödemesi şansı yakalıyor. Emekli vatandaşların maaşını taşımasının yanında en az 2 otomatik ödeme talimatı da vermeleri gerekiyor.

tum-emeklileri-kapsiyor-tek-sart-basvuru-aninda-3000-tl-hesaba-yatiyor-3

Denizbank 2022 emekli promosyon ödemesi

Denizbank 2022 emekli promosyon ödemesi ücretleri belli oldu. bankadan 2500 TL ve üzeri emekli maaşı alan emeklilere 1000 TL promosyon ödemesi yapılacak. 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü veren emekliler promosyon fırsatından faydalanırken 1 adet otomatik ödeme talimatına da ek 750 TL promosyon ödemesi veriliyor. Emekli promosyon kampanyası 30 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecek.

Yapı Kredi 2022 emekli promosyon ödemesi

SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı fark etmeden tüm emeklilere ekstra promosyon fırsatı sunan Yapı Kredi Bankası'nda kesenin ağzını açan bankalar arasında bulunuyor. maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma sözü veren emekliler Yapı Kredi Bankası'ndan 2750 TL'ye Varan nakit promosyon imkanı kazanıyor. Emeklilere promosyon kapsamında 3 yıl boyunca taahhüt vermeniz ve bankada kalmamız gerekiyor.

Gözden kaçırmayın

Selçuk Tepeli Neden Bardak Fırlattı! Neden Sinirlendi? Tarım Arazileri Selçuk Tepeli'yi Çıldırttı! İşte O anlar! Selçuk Tepeli Neden Bardak Fırlattı! Neden Sinirlendi? Tarım Arazileri Selçuk Tepeli'yi Çıldırttı! İşte O anlar!

Kuveyttürk 2022 emekli promosyon ücretleri

Emekli vatandaşlar için harekete geçen Kuveyt Türk Bankası da 2000 TL nakit promosyon ödemesi ile emeklilere iyi bir fırsat sunuyor. emekliler hemen başvuru yaparak bankanın promosyon ücretlerinden faydalanabilir. Herhangi bir ek koşul istenmiyor sadece maaşınızı taşıyarak başvuru yapmanız yeterli.

Şekerbank 2022 emekli promosyon ücretleri

Emekliler için 2022 yılında harekete geçen diğer bir banka ise Şekerbank oldu. maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emekliler Şekerbank Tan 3000 TL'ye Varan promosyon fırsatı alabiliyor. Ayrıca ilk kez Şekerbank müşterisi olacaklar nakit ihtiyaçlarını Şekerbank Tan yüzde sıfır faiz ile karşılayabiliyor.

tum-emeklileri-kapsiyor-tek-sart-basvuru-aninda-3000-tl-hesaba-yatiyor

Akbank emekli promosyon 2022

Emekli vatandaşlara özel promosyon fırsatı sunan Akbank 2500 TL ve üzeri maaş alan vatandaşlar için 2000 TL Ek promosyon ödemesi yapıyor. Akbank, sadece maaşınızı taşıma koşulu istiyor ve 3 yıl boyunca kalma tahahüdü alıyor. Akbank emekli promosyon fırsatları 30 Haziran tarihine kadar devam edecek.

VakıfBank emekli promosyon ücretleri 2022

Emekli müşterilerine özel promosyon fırsatları sunan diğer bir banka ise Vakıfbank oldu. Vakıfbank'tan emekli vatandaşlara maaşlarını taşımaları ve 3 yıl boyunca kalma tarihi vermeleri durumunda 750 TL'ye Varan nakit promosyon şansı sağlanıyor. VakıfBank emekli promosyon ödemesi için ilk koşul aramıyor.

ING Bank 2022 emekli promosyon ücretleri

Emeklilere sunduğu birçok avantaj da son yılların en çok dikkat çeken bankalarından biri olan ING Bank'ta 2022 yılı için yeni promosyon fırsatlarını duyurdu. 2022 ING emekli promosyonu imkanından faydalanmak isteyenler maaşını taşıyarak 2750 TL nakit promosyon ödemesinden faydalanabilir. Aynı zamanda emekli arkadaşını ya da yakınını bankaya getiren emeklilere ING Bank tarafından kişi başına 250 TL Ek promosyon veriliyor.