Acil nakit para ihtiyacı olanlar ekonomik sıkıntı içinde olanlar düşük miktarda kredi kullanmak isteyenler için bu sabah saatlerinde müjdeli haber geldi. Akbank ve ING Bank peş peşe duyuru yayınladı. Nakit paraya ihtiyacı olan tüm vatandaşlara faizsiz 5000 TL’ye varan kredi sağlanacak. Hem ekonomik koşulların hem de kredi faiz oranlarının giderek arttığı dönemde Akbank ve ING Bank bu kampanyası vatandaşa ilaç gibi gelecek. Tüm başvuru şartları ve detaylar haberimizde...

Acil Nakit paraya ihtiyacı olanlar için bu sabah saatlerinde ING ve Akbank peş peşe yayınladıkları duyularla faizsiz kredi vereceklerini açıkladı. Özellikle yeni müşterileri için kampanya düzenleyen iki bankanın ayrıca emekliler için de ayrı ayrı fırsatları bulunuyor. Kredi miktarı düşük olduğu için vatandaşlardan ekstra koşullar istenmiyor. Ödeyecek gücü olan, düzenli geliri olan vatandaşlar Kredi notuna bakmadan faizsiz kredi kullanabiliyor. Peki faizsiz kredi başvuru şartları neler? faizsiz kredi başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

tum-ihtiyaclar-icin-faizsiz-5000-tl-kredi-saglaniyor-akbank-ve-ing-bank-oncu-oldu-pes-pese-acikl-3

AKBANK FAİZSİZ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Akbank, yeni Akbank’lı olacak olan müşterileri için yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Akbank hesabı açtıran herkes 5000 TL'ye kadar faizsiz kredi kullanabiliyor. Kredi başvurusu yapmak için sadece yeni hesap açmanız yeterli ardından hesapta krediler bölümünden başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Hem mobil uygulama üzerinden hem de internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapılabiliyor. Ayrıca en yakın Halkbank şubesine başvurarak da Kredi kullanabilirsiniz. Akbank faizsiz kredi 36 ay vadeli olarak veriliyor. Bildiğiniz üzere 50.000 TL’ye kadar olan kredileri 36 ay vadeli kullanabiliyorsunuz. Akbank'ın bu kampanyası tüm vatandaşlar için geçerli. Nakit paraya ihtiyacı olan herkes başvuru yaparak krediyi kullanabilir. Akbank kredi başvurusu hesap açtıktan 3 gün sonra yapılabiliyor. Başvuru işlemleri sırasında bunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

tum-ihtiyaclar-icin-faizsiz-5000-tl-kredi-saglaniyor-akbank-ve-ing-bank-oncu-oldu-pes-pese-acikl-2

ING BANK FAİZSİZ KREDİ ÖZELLİKLERİ

ING Bank müşterileri içinde faizsiz kredi dönemi başladı. Turuncu ekstra programı kapsamında ING Banka olan herkese acil nakit ihtiyaçları için 5.000 TL faizsiz kredi sağlanıyor. ING Bank Turuncu ekstra kart çıkartabilir ihtiyaç kredisi faiz oranlarını hemen sıfıra indirebilirsiniz. 5000 TL’ye kadar olan kredi başvuruları ING Bank mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden anda yapılabiliyor. ING Bank’ta 5.000 TL'nin üzerinde olan krediler için faiz oranı ise yüzde 1,49 olarak belirlendi.  ING Bank faizsiz kredi başvurusu için öncelikle kredi notunuzun yüksek olması ve siciliniz temiz olması gerekiyor. Düzenli geliri olan vatandaşlar kredi başvurusunu hemen yapabiliyor.