Tüm ihtiyaçlarınıza çözüm geldi! O banka başvuru yapana para dağıtıyor. Karşılıksız, istisnasız 1000 TL hemen yatıyor. Koronavirüs salgını dolayısı ile Küresel ekonomik kriz söz konusu olurken birçok kişi ise işlerini kaybetti borçlarını ödemekte güçlük çekmeye başladı. Kredi ve kredi kartı borcu olan vatandaşlar bankalardan başka bir kredi de alamıyor. Bu nedenle borçlarını kapatmak daha da zor bir hale geliyor. Eğer bankalara borcunuz varsa ve kara listeye düşme tehlikesi ile karşı karşıya iseniz bu fırsat tam size göre. Bankalar, sicili bozuk olarak değerlendirilen vatandaşlar için borçlarını kapatmak üzere yeni bir şans daha tanıdı. Sicili bozuk olan vatandaşlara kredi veren bankaları bizde sizler için Araştırdık. İşte Kara listede olanlara kredi veren bankalar ve başvuru şartları...

Bildiğiniz üzere bankalardan kredi ve Kredi kartı kullanmak üzere birtakım Şartları yerine getirmek gerekiyor. Bunların başında da kredi notunu uzun yüksek olması gerekiyor. Yani herhangi bir bankaya Kredi veya da kredi kartı borcunuzun olmaması, bankalar tarafından kara listeye alınmamış olmak gibi şartlar aranıyor. Ancak koronavirüs salgınının da başlaması ile beraber birçok vatandaş borçlarını ödemekte güçlük çekmeye bankaların Kara listesine girmeye başladı. Peki Kara listede olanlara tecili bozuk olanlara kredi veren bankalar var mı? bugün bankalardan ortak bir açıklama yapıldı. Kara listede de olsanız, siciliniz bozuk da olsa kredi kullanmak mümkün. İşte kredi sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar…

ZİRAAT BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Kredi sicili bozuk olan vatandaşlar için Ziraat Bankası yeni bir kampanya daha başlattı. Tam 50 bin TL'ye kadar olan borçlarınız için Ziraat Bankası'ndan kredi kullanabilirsiniz. Banka eskiden kredi kuralları arasında yüksek kredi notu şartı arıyordu. Ancak koronavirüs salgını da göz önünde bulundurulduğunda vatandaşların zor günler geçirmesi dikkate alınarak yeni bir kampanyaya daha imza atıldı. Ziraat Bankası kredi notu düşük olanlara da yüzde 1.54 faiz oranı ile kredi vermeye başladı.

tum-ihtiyaclariniza-cozum-geldi-o-banka-basvuru-yapana-para-dagitiyor-karsiliksiz-istisnasiz-100-1

DENİZBANK KARA LİSTEDE OLANLARA KREDİ VERİYOR

Bankaların kara listede olan vatandaşlar için DenizBank'ın da yeni bir kredi kampanyası bulunuyor. 75 bin TL'ye kadar olan borçlarınızı Denizbank tek kalemde kapatıyor ve tek bir çatı altında toplama imkanı sağlıyor. DenizBank'ın bu kampanyasında faiz oranı ise biraz yüksek. 75.000 TL için yüzde 2.80 oranında faiz isteniyor. Kullandığınız krediyi 36 ay vadeli olarak geri ödeyebilirsiniz.

tum-ihtiyaclariniza-cozum-geldi-o-banka-basvuru-yapana-para-dagitiyor-karsiliksiz-istisnasiz-100-3

GARANTİ BANKASI YENİ KREDİ KAMPANYASI

Denizbank ve ziraat Bank'ın ardından Garanti Bankası da bu yönde bir duyuru yayınladı. Acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine 10.000 TL'ye kadar olan tutarı da herhangi bir kredi notu sorgulama dan Kredi sağlayan Ziraat Bankası 36 ay vade imkanı sunuyor. Ziraat Bankası'nın düşük faizli kredi kampanyasından Kredi siciliniz bozuk olsa bile faydalanma imkanınız bulunuyor. Aylık sadece 410 TL taksitlerle Ziraat Bankası'ndan kredi kullanabilir biraz da olsa bütçenizi rahatlatma imkanı bulabilirsiniz.