Tüm nakit ihtiyaçlarına anında cevap verecekler! Tam 3 bankadan akşam duyurusu geldi, anında 10.000 TL sunulacak! Nakit paraya ihtiyacı olanların yüzü artık gülecek. Bankalar hafta sonu demeden çalışmaya ve vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. Nakit paraya ihtiyacı olanlar için bankaların başvuruları açık. Online başvuru yaparak, 10.000 TL acil nakit para kullanabilirsiniz. Başvuru yaptığınız tutarı da hemen ATM’den çekebilirsiniz. Yani Garanti BBVA, Vakıfbank ve İş Bankası 7/24 kredi kullanma imkanı getirdi. İşte başvuru şartları…

Tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza bankalardan 7/24 çözüm var. Şubeye gitmeden, evrak sunmadan, kefil göstermeden anında 10.000 TL nakit kullanma şansına sahip olacaksınız. Bankalar bugün akşam saatlerinde peş peşe yayınladıkları duyurularla adeta vatandaşların içine su serpti. Üstelik de kefilsiz, şartsız şekilde bankalara başvuru yapmak ve onay almak mümkün. 10.000 TL nakit ihtiyaçlarınız için haftanın her günü gece gündüz demeden online işlemleri üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi başvurularını tamamlayabilirsiniz. Peki başvuru şartları neler? İşte ihtiyaç kredisi başvuru detayları…

tum-nakit-ihtiyaclarina-aninda-cevap-verecekler-tam-3-bankadan-aksam-duyurusu-geldi-aninda-10000-1

GARANTİ BBVA 10.000 TL NAKİT

Garanti BBVA, 7/24 hem kredi hem de nakit avans imkanı sağlıyor. Acil paraya ihtiyacınız varsa ister kredi başvurusu yapabilir, isterseniz de kredi kartı kullanmanız halinde nakit avans çekebilirsiniz. Garanti Bankası ATM’lerinden 10.000 TL’ye kadar nakit avans kullanma imkanınız bulunuyor. Hem kredilerde hem de nakit avans işlemlerinde Garanti BBVA tarafından %1.98 faiz oranı uygulanıyor. Vade seçeneklerini de yine 12 aya kadar kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Kredi kullananlar için vade seçenekleri 36 aya kadar uzuyor.

tum-nakit-ihtiyaclarina-aninda-cevap-verecekler-tam-3-bankadan-aksam-duyurusu-geldi-aninda-10000-2

VAKIFBANK 10.000 TL NAKİT

Acil nakit paraya ihtiyacı olanların kurtarıcısı Vakıfbank, yeni bir kampanya duyurusu daha yayınladı. Vakıfbank ATM’leri ya da mobil bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru yaparak 10.000 TL’ye kadar nakit avans kullanabilirsiniz. 0 850 222 0 724 Vakıfbank telefon bankacılığı hizmetlerinden de hem krediler hem de nakit avans hakkında bilgi almak mümkün ATM’den nakit avans kullanmak isterseniz BusinessCard ve TarımKart sahibi olmanız gerekiyor. Yüzde 1.98 faiz oranı ile kullanacağınız nakit avansı 12 aya varan vade seçenekleri ile ödeyebilirsiniz.

tum-nakit-ihtiyaclarina-aninda-cevap-verecekler-tam-3-bankadan-aksam-duyurusu-geldi-aninda-10000-3

TEB 10.000 TL NAKİT PARA

Günün her saatinde acil nakit ihtiyaçlarınız için kapısını çalabileceğiniz diğer bir banka ise TEB. 7/24 nakit avans imkanı veren bankadan günlük 10.000 TL’ye kadar nakit kullanma şansınız bulunuyor. TEB nakit avans faiz oranı yüzde 1.98. 12 aya varan vade seçenekleri ile sunulan krediden faydalanmak için SMS ile de başvuru yapabilirsiniz. TEB SMS ile nakit avans başvurusu yapmak için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden NAKIT yazıp boşluk bırakın, ardından da banka ya da kredi kartınızın son 4 hanesini yazarak 4616’ya SMS gönderin. Nakit avans onayı hemen cep telefonunuza gönderiliyor. En yakın ATM’den nakit avansı kullanmak mümkün.