Turabi koronavirüse mi yakalandı? Survivor Cup'a gidebilecek mi

Survivor yarışmasıyla ünlenen Turabi Çamkıran üzücü bir haber geldi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Turabi, koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Gündem 11.12.2020 - 23:36 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Survivor yarışmasıyla ünlenen Turabi Çamkıran üzücü bir haber geldi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Turabi, koronavirüse yakalandığını duyurdu. Hal böyle olunca geçtiğimiz günlerde Survivor Cup'a gideceğini duyuran Turabi'nin gidip gitmeyeceği merak edildi. Peki Turabi'nin sağlık durumu nasıl? Turabi, Survivor Cup'a gidebilecek mi?Geçtiğimiz haftalarda Survivor Cup'a katılacağını açıklayan Turabi, bugün de koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Turabi Çamkıran, "Arkadaşlar üzülerek söylüyorum ki son yapılan Covid testim pozitif çıktı . Daha önce gideceğimi söylediğim yarışmaya maalesef gidemiyorum . Şimdi tedavi sürecim başladı umarım tez zamanda iyileşir tekrar sağlığıma kavuşurum . Gerçekten çok acılı bir süreç. Lütfen herkes çok dikkat etsin önce kendi sağlığı için, sonra sevdikleri için" dedi.

Hal böyle olunca hem Turabi'nin sağlık durumu hem de Survivor Cup'a gidip gidemeyeceği merak edildi. Peki Turabi, Survivor Cup'a gidecek mi?

Turabi, Survivor Cup'a gidebilecek mi?

Acun Ilıcalı’nın Exxen’de yapacağı Survivor Cup’ta değişiklik oldu. Bu haftasonu Dominik’e gidecek yarışmacılardan Turabi Koranavirüse yakalandı. Turabi yerine Avatar Atakan kadroya dahil edildi. Survivor Cup 2 hafta sürecek ve sonra şampiyon ortaya çıkacak.

Turabi Çamkıran kimdir? Kaç yaşında

Turabi Çamkıran 1987 yılında Mersin'de dünyaya geldi. Aslen Kahramanmaraşlı. Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dansı yaptı. Meslek olarak da terzilik yapıyordu. Mersin Toroslar Lisesi ve Gazi Lisesi’nde okuyup mezun olamayınca Survivor Allstar’dan sonra dışardan okuyup liseyi bitirmiştir. Turabi Çamkıran, Mersin’de amatör şekilde tekvando, box ve muay thai ile uğraştı. Daha sonra profesyonel olarak “Muay Thai”yi yerinde öğrenme isteği ile Tayland’a gitti. Burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Aynı zaman da MMA (kafes dövüşü) maçlarında da birçok ülkede müsabakalara katıldı. Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder misin ?” dans yarışmasına katıldı. 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı. 2014 Survivor yarışmasının birincisi oldu. Ardında Survivor All Star’a katılan Çamkıran, yine birincilik koltuğunda yer aldı.

Daha önce Survivor yarışmasıyla adını duyuran Turabi Çamkıran dünyanın farklı ülkelerinden yarışmacıların olduğu 'Dünya Savaşı' programında da şampiyon olmuştu. Üç kez mücadele ettiği 'Survivor'da iki kez şampiyonluk ipini göğüsleyen Turabi Çamkıran, geçtiğimiz yıl birinci olduğu 'War of the Worlds' yarışmasına yeniden katıldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@