Türk Havayolları Teknik, Personel Alımı yapıyor!

Şirket personel alımı yapacak! Havayolları firmasının teknik anonim şirketi 1 kadrosu için personel alımı yapacağını ilan etti. BAŞVURU BİLGİLERİ Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, adayın adli kaydının ve GBT'sinin olmaması ayrıca 1 ocak 1991 tarihin

Genel 26.01.2019 - 23:19 04.05.2021 - 04:26 İlan35
Şirket personel alımı yapacak! Havayolları firmasının teknik anonim şirketi 1 kadrosu için personel alımı yapacağını ilan etti.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, adayın adli kaydının ve GBT'sinin olmaması ayrıca 1 ocak 1991 tarihinden sonra doğmuş olması gerekmektedir. Kurum tarafından gerçekleştirilecek olan iş başı eğitim programı süresince İstanbul ilinde ikamet etmeyi kabul edecek ve yapılacak eğitim programına aralıksız devam etmesi gerektiği bildirilmiştir.

Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği tercihen en az 1 yıl tecilli olmak ve ayrıca THY teknik ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar Fizik, Kimya, Matematik, istatistik üniversite bölümlerinden mezun olması istenmektedir.

Adayların vardiyalı sistemde çalışabilmesi, ihtiyaç halinde belirtilen havalimanları bünyesinde çalışabilmek, takım çalışmasına uyum sağlamak, öğrenmeye ve çalışmaya hevesli olmak, ağırlık kaldırabilecek adaylar aranmaktadır.

Şartları taşıyan ve istenen iş tanımını yapabileceğine inanan adaylar aşağıda verilen adres üzerinden gerekli diğer bilgileri inceleyerek başvuru aşamasına geçebilirler. Başvuru aşaması için aşağıdaki resimlerden örnek alabilirsiniz.

İlgili verilen adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.

https://goo.gl/45XtS3

Gelişmelerden Haberdar Olun

@