Adayların dikkatlice takip ettiği firmalardan birisi olan Türk Telekom belli aralıklar ile personel alımı ilanı yayınlamaktadır. Uzun süredir normal personel alımı ilanı yayınlamayan Türk Telekom, üst düzey personel alımı için ilan yayımladı ve adayların

Adayların dikkatlice takip ettiği firmalardan birisi olan Türk Telekom belli aralıklar ile personel alımı ilanı yayınlamaktadır. Uzun süredir normal personel alımı ilanı yayınlamayan Türk Telekom, üst düzey personel alımı için ilan yayımladı ve adayların belirtilmiş şartları taşıması halinde ilana başvuruda bulunmaları istenmektedir.

Yayımlanan ilan ile veri uzmanı alımı yapacak olan firma deneyimli adayların başvurularını kabul edeceğini belirtti. Ağ LAN ve WAN ürünlerinin kurulum, yapılandırma, sorun giderme konularında en az 5 yıllık deneyim şartı aramaktadır. Bunun yanı sıra CCNP RS, CCNP Veri Merkezi, tercihen CCIE sertifikalarından en az birine sahip olmasının yanı sıra Cisco Nexus ürün ailesinde en az 2 yıllık deneyim şartı aramaktadır.

Ayrıca Şebeke yük dengeleyicilerinde en az 2 yıl deneyimli ve İleri derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, SDN, Vxlan ve Pyton ile deneyim bilgisi olması ve Erkek adaylar için tamamlanmış askerlik hizmeti istenmektedir. Toplamda 1 kişi alınacak olup İstanbul bölgesinden uzman personel alımı gerçekleştirilecektir.

Öncelikle şunu belirtmek gerekirse belirtilmiş şartlara haiz olduğunuzu düşünüyorsanız sizlere anlatılan şekilde Türk Telekom personel alımı ilanına başvuru işlemlerine geçebilirsiniz.

Sizlere verilmiş olan başvuru adresine giderek yayınlanmış olan iş ilanını incelemek ve daha sonrasında resimde görüldüğü gibi "başvur" butonuna basarak ön yazı seçmeniz veya ön yazınız yoksa yeni bir on yazı oluşturmanız sizden istenecektir. Bunun için resimde görülen ön yazı oluşturmak istiyorum kısmından seçiminizi yaparak yazınızı yazınız.Belirtilmiş işlemlerden sonra özgeçmiş seçiniz ve Türk Telekom ilanına başvuru işleminiz tamamlamış olacaksınız. İlan için TIKLAYIN