Türk Telekom'dan Şubat ayına özel bedava hediye internet kampanaları başlıyor! Türk Telekom, 14 Şubat'ta Sevgililer Güne'ne özel bedava hediye internet kampanyası detayları! Türk Telekom Şubat ayı bedava hediye internet ve sınırsız dakika kampanyaları nel

Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor! Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor!
Türk Telekom'dan Şubat ayına özel bedava hediye internet kampanaları başlıyor! Türk Telekom, 14 Şubat'ta Sevgililer Güne'ne özel bedava hediye internet kampanyası detayları! Türk Telekom Şubat ayı bedava hediye internet ve sınırsız dakika kampanyaları neler? İşte Türk Telekom Şubat 2021 ayı bedava hediye GB'lar ve dakikalara dair kampanyalarına dair tüm detaylar!

Operatörler Şubat ayı bedava hediye internet kampanyalarına başladı. 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özek kampanyaların detayları da yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. Türk Telekom bu sene 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyasını yine 3 gün yapacak gibi duruyor.

Türk Telekom bedava hediye internet kampanyaları Şubat ayında bedava sınırsız dakika ve bedava GB'larla devam ediyor. Türk Telekom'un en çok bedava dağıtan kampanyalarında olan Sil Süpür'de  14 Şubat'a özel olarak hediyeler ve GB'lar arttırılacak.

Geçtiğimiz sene Sevgililer Günü kampanyasında Mudo, Boyner, Altınbaş, Çiçek Sepeti. Enterprise gibi markalarla iş birliği yapan ve yüzde 40 indirim yapan Türk Telekom bu sene de benzer bir kampanya yapmayı planlıyor. Henüz Türk Telekom'un Sevgililer Günü Kampanyaları netleşmese de Şubat ayı bedava hediye internet kampanyaları duyuruldu. İşte Türk Telekom Şubat 2021 bedava hediye internet kampanyaları;

TÜRK TELEKOM ŞUBAT AYI FIRSATLARI! 2021 ŞUBAT TÜRK TELEKOM İNDİRİM VE BEDAVA FIRSATLARI

Türk Telekom'un bu sene en çok kazanan kampanyası BİP'i AppStore ve Play Store'dan indirebilirsiniz.. Daha sonra BiP uygulamasından metin, fotoğraf, video ve sesli mesaj gönderimleri ile sesli ve görüntülü görüşmeleri internet kotanızdan düşmeyerek bedava kullanabilirsiniz.

Türk Telekom aboneleri Sil Süpür uygulaması ile bedava hediyeler kazanıyor. Bedava dakikalar, bedava GB'larla Türk Telekom aboneleri sevdikleri ile bedava konuşma ve bedava GB'larla internetten faydalanma imkanı yakalıyor.

Türk Telekom aboneleri ayrıca Arzum'da yüzde 40 indirimden faydalanabilecek. Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom ​Online İşlemler Bana Özel​ menüsünden Fırsat Kodu Al butonu tıklayarak ya da cep telefonundan “ARZUM“ boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek katılabilirsiniz. Gelen fırsat kodunu alışveriş sırasında sitedeki ilgili alana yazarak  yüzde 40 indirim kazanırsınız.

Türk Telekom aboneleri Trendyol'da Trendyolmilla’da seçilmiş ürünlerde %40’a varan indirimler kazanabilir. Tekn- yapmanız gereken Türk Telekom butiğine Tıklamanız!

Türk Telekom aboneleri Setur.com.tr'de mevcut indirimlere ek %5 indirim daha kazanıyor. Bu kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom ​Online İşlemler Uygulaması Bana Özel menüsünden Fırsat Kodu Al butonu tıklayın ya da cep telefonundan SETUR boşluk TCKN yazıp 6262'ye göndererek şifre alın.

Türk Telekom aboneleri Happy.com.tr'den yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanıyor. Bu kampanyadan da faydalanabilmek için ise, Türk Telekom ​Online İşlemler​ Uygulaması Bana Özel​ menüsünden Fırsat Kodu Al butonuna tıklayın ya da cep telefonundan "Happy"  boşluk TCKN yazıp 6262'ye kısa mesaj gönderin.

Türk Telekom aboneleri MNG Kargo'dan gerçekleştirecekleri tüm yurt içi gönderilerde %30 indirim kazanıyor. Bu kampanyadan da faydalanmak için yine ​Online İşlemler Uygulaması Bana Özel menüsüne grierek Fırsat Kodu Al butonu tıklayabilir ya da cep telefonundan MNG boşluk TCKN yazıp 6262'ye gönderebilirsiniz.

Türk Telekom aboneleri English Home’da 300 TL ve üzeri alışverişlerde anında 50 TL indirim kazanıyor. Kampanyadan faydalanabilmek için, Online İşlemler Bana Özel menüsünden Fırsat Kodu Al butonu tıklayarak ya da cep telefonundan ENGLISHHOME boşluk TCKN kısa mesaj göndererek yararlanabilirsiniz.