Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone gibi Türkiye'nin önde gelen GSM operatörlerinden bedava internet nasıl alınır? Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone, 2020 yılında da geçmiş yıllarda olduğu gibi bedava internet kampanyalarına devam ediyor. Hatta abone say

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone gibi Türkiye'nin önde gelen GSM operatörlerinden bedava internet nasıl alınır? Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone, 2020 yılında da geçmiş yıllarda olduğu gibi bedava internet kampanyalarına devam ediyor. Hatta abone sayılarını artırmak ve abone kazanmak için bedava internet kampanyaları bir rekabet-çekişme halini almış durumda. 2 GB, 4 GB, 10 GB, 15 GB hatta 30 GB'a kadar bedava internet dağıtan GSM operatörleri bulunuyor. Peki Türk Telekom, Vodafone, Turkcell bedava hediye internet nasıl alınır? Bedava internet kampanyalarına nasıl katılabilirim? Bu soruların yanıtı haberimizde sizlerle...

Özellikle Koronavirüs pandemisi nedeniyle eğitim öğretimin uzaktan eğitim modeliyle sürdürülmesi, milyonlarca veli ve öğrencide internet (GB) ihtiyacı ortaya çıkardı. Evinde sabit interneti bulunmayan pek çok vatandaş, operatörlerin bedava internet kampanyalarından faydalanarak internete bağlanabilmek ve yüksek fatura ücretleri gibi kötü sürprizler yaşamamak istiyor. Bu noktada, Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone'un halihazırda 4 GB, 10 GB, 15 GB ve hatta 30 GB'lık bedava internet kampanyaları dikkat çekiyor. İnternet tarifesinde kotası hızla dolan öğrenciler ve veliler başta olmak üzere milyonlarca abone, operatörlerin bedava-hediye internet kampanyalarından faydalanarak internete gönül rahatlığıyla bağlanabiliyor. Peki bedava internet nasıl alınır? Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone bedava internet alma yolları!

Başta Eğitim Bilişim Ağı (EBA) olmak üzere milyonlarca öğrenci bu zorlu süreçte internete bağlı kalmak ve eğitim-öğretim sürecini online ortamda sürdürmek zorunda. Her ne kadar son dönemde normalleşme adımları çerçevesinde okullar kısmi zamanlı - haftada 2 gün şeklinde açılsa da bazı sınıflarda, üniversitelerde halen daha tam zamanlı uzaktan eğitim söz konusu. Okula giden öğrenciler de yine uzaktan eğitim modeliyle pek çok ödev ve ders konularını internet platformundan takip ediyor. Hal böyle olunca Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone bedava internet kampanyaları da sıklıkla araştırılıyor. 2 GB'dan başlayarak 4 GB, 10 GB, 15 GB ve 30 GB'a kadar pek çok bedava internet kampanyası sizin kullanımınıza hazır şekilde bekliyor. Bu haberimizde kotanızı artırmak için operatörlerden nasıl bedava internet alabileceğinizi haberimizin devamında bulabileceksiniz.

TÜRK TELEKOM'DAN 10 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI! SİL SÜPÜR İLE SİZ DE KAZANIN

Türk Telekom, milyonlarca abonesine Sil Süpür uygulaması üzerinden 10 GB'a kadar bedava internet sunuyor. Türk Telekom'un Online İşlemler uygulamasını App Store veya Play Store üzerinden indirdikten sonra telefon numaranız ve telefonunuza gelecek şifre ile giriş yaparak Sil Süpür bölümüne giriş yapmanız gerekiyor. Sil Süpür oyununu oynayarak 10 GB'a kadar bedava internet kazanabilir ve böylelikle kotanızı artırarak kabarık bir telefon faturasından kurtulabilirsiniz.

VODAFONE HALEN GEÇERLİ BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Vodafone, 2020 yılında 1 GB'dan başlayarak 10 GB'a kadar hediye internet kampanyalarına tüm hızıyla devam ediyor. Vodafone uygulamasını iOS platformunda App Store veya Android cihanızında Google Play Store üzerinden indirdikten sonra ÇEVİR KAZAN yaparak 10 GB'a kadar bedava internetin sahibi olabileceksiniz. Ayrıca her özel gün ve bayramlarda da Vodafone'dan bilgilendirme mesajları paylaşılarak bedava internet kampanyaları gerçekleştirilmektedir.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR?

Tıpkı Türk Telekom ve Vodafone gibi Turkcell de abonelerine özel çok sayıda bedava - hediye internet kampanyasıyla adından söz ettiriyor. Ücretsiz olarak sunulan bolca GB'ı alabileceğiniz Turkcell hediye internet kampanyaları için Turkcell Salla Kazan uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Salla Kazan'la günlük, haftalık veya aylık internet paketini bedava kazaabilirsiniz. Aylık 15 GB'a kadar bedava internet Salla Kazan'la anında hattınıza tanımlanıyor.

BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARINI TAKİP EDİN!

Son dönemde kızışan rekabetle birlikte tüm GSM operatörleri Bedava internet kampanyalarına hız vermiş durumda. Hal böyle olunca operatörlerin bedava internet kampanyalarının artmasıyla takibi de zorlaştı. GSM Aboneleri, bağlı oldukları operatörün web siteleri başta olmak üzere duyuru kanallarını sıkça takip ederek bedava internet kampanyalarından anında haberdar olabiliyor ve böylece TL yüklemeden ve yüksek ücretli bir fatura ödemeden bedava internet sahibi olarak internete bağlı kalıyor.

Özellikle pandemi sürecinde artan internet kullanım ihtiyacı, operatörlerin de kampanyalarında bonkör davranmalarını sağlıyor. Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell gibi operatörler de 30 GB'a kadar bedava internet sunuyor.