Türkiye'ye gelen ABD'li televizyoncu bir vatandaşın verdiği cevap ve sonrası ile olay oldu.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye gelen ABD'li TV programcısı Eureka Ohara, yolda peçete satan yaşlı bir adamla konuşmaya çalıştı.

TV programcısı ve drag sanatçısı Eureka Ohara, yolda peçete satan yaşlı adamla konuşmaya çalışırken ''Adın ne?'' diye sordu. Eureka'yı anlamayan yaşlı adam ise yine elindeki peçeteyi satmaya çalışarak ''Açım'' dedi.

Sosyal medyada yoğun ilgi gören ve Eureka’nın Instagram’da hikaye olarak paylaştığı görüntülerde Türkiye’de yaşlı bir adamın elindeki selpakları Ohara’ya satmaya çalıştığını ancak adamın ne yapmaya çalıştığını anlamayan Eureka’nın ise yaşlı adama İngilizce olarak “Adın ne?” diyerek kamerayı işaret edip “Buradaki arkadaşlarıma merhaba de” dediği görülüyor.

Sonrası ise çok acı. Eureka’nın ne dediğini anlamayan yaşlı adam sadece “Açım” demekle yetindi.

Bunun üzerine yaşlı adamın isminin “Açım” olduğunu sanan Eureka ise, “Açım, tanıştığıma memnun oldum Açım” dedi.

ABD'li TV programcısı Eureka Ohara’nın sosyal medya hesabından paylaştığı bu görüntüler ise Türkiye’deki ekonomik durumu bir kez daha gözler önüne serdi.

İşte O video;

Kaynak: Yeniçağ

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri