Turkcell 8 GB Bedava İnternet duyurdu. Bizde sizler için Sömestr tatili yaklaşırken Vodafone, Türk Telekom bedava internet kampanyalarını derledik.

Turkcell 8 GB Bedava İnternet duyurdu. Bizde sizler için Sömestr tatili yaklaşırken Vodafone, Türk Telekom bedava internet kampanyalarını derledik. İşte Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone Bedava internet kampanyaları. Turkcell 8 GB Bedava İnternet! Ocak 2020 Turkcell Bedava 8 GB İnternet Paketi Turkcell, her zaman olduğu gibi Ocak 2020'de de Bedava İnternet Paketleri ve kampanyaları ile Turkcelliler'i İnternete bağlıyor! Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları, Ocak 2020'de de en çok araştırılan konular arasına girmeyi başardı. Turkcellier, Ocak 2020 8 GB Turkcell Bedava İnternet kampanyası için araştırmalarını sürdürüyor. Peki Turkcell 8 GB Bedava İnternet nasıl alınır? Turkcell'den 8 GB Bedava İnternet için yapılması gerekenler ve diğer (Vodafone, Türk Telekom) operatörlerin bedava internet kampanyaları hakkında detaylı bilgi haberimizde sizlerle...Turkcell, yeni yılda da kampanyalarına devam ediyor! 2020 Ocak ayı itibariyle Turkcelliler internete doyacak! Ocak 2020 itibariyle Turkcell 8 GB Bedava İnternet Kampanyasının koşulları ve detayları araştırılmaya başlandı. Turkcell'de Yeni Müşteri Kampanyası adı altında yeni yılda 8 GB internet bedava - ücretsiz olarak sunuluyor. Turkcelliler, bedava 8 GB internet kampanyasından istisnasız yararlanarak mevcut internet paketlerine ek olarak 8 GB bedava internet daha kazanabiliyor. Telekomünikasyon operatörleri arasında müşteri odaklılığıyla dikkatleri çeken Turkcell, 2020 yılında da Turkceliller'i memnun edecek Bedava İnternet paketleri ve kampanyaları ile gönülleri kazanmayı başardı diyebiliriz.TURKCELL OCAK 2020 BEDAVA 8 GB İNTERNET KAMPANYASI Turkcell, Ocak 2020 (yeni yıl) itibariyle, yeni Turkcelli olanlara özel 8 GB bedava internet kampanyasını duyurdu. Turkcell'in 2020 yılı için başlattığı yeni kampanyaya göre başka bir operatörden geçen yahut sıfırdan Turkcell'li olanlar ilk ay için 8 GB Bedava İnternetin sahibi oluyor! Hiçbir mesaj gönderimine gerek olmaksızın otomatikman tanımlanan 8 GB, ilk ayda tarifenizdeki-paketinizdeki internet kotanıza doğrudan ekleniyor.Öte yandan Turkcell'de Ocak 2020 itibariyle, Turkcell'in BiP uygulaması üzerinden haftada 1 GB bedava internet kazanma şansı da sürüyor. Turkcell'lisiniz ve internet paketiniz mi bitti? Hemen Google Play Store veya iOS App Store'dan BiP uygulamasını indirip, şifrenizi alın ve uygulamaya giriş yapın. Haftalık 1 GB kazanma şansını yakalayın! TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI (2020 YILI İÇİN)

Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif... Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif...


Turkcell, geçmişten süregelen ve 2020 yılı için başlattığı yeni bedava internet kampanyaları ile Turkcelliler'i başta sosyal medya olmak üzere İnternetin her alanına bağlı tutuyor! Kota aşım derdi ve kopma sorunu olmaksızın 7/24 kesintisiz internet deneyimi Turkcell'de mümkün! Turkcell'in 2019 yılında başlattığı bedava internet kampanyalarından halen sürenler ise şunlar:- Dergilik uygulamasını telefonunuza indirip giriş yaparak 1 GB Bedava internetin (Tek seferlik) sahibi olabilirsiniz.

- BiP uygulamasıyla haftada 1 GB bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

- Sürpriz Nokta ve Salla Kazan uygulamaları, Turkcelliler'e bedava dakika, SMS ve GB-MB olarak geri dönüyor! 

- Haydi Gel Kampanyası ile Turkcell'e geçenler ve yeni Turkcelli olanlar aylık 8 GB bedava internete kavuşabiliyor.

- Turkcell Fizy uygulaması ile de Turkcelliler Bedava İnternet GB kazanabiliyorlar.VODAFONE 2020 BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI Turkcell, Türk Telekom ve diğer operatörler gibi Vodafone da 2020 yılını boş geçmiyor. Vodafone'lular, 2020 yılında Vodafone Bedava internet paketleri ile internete bağlanmayı sürdürüyor. Paketinizdeki - Tarifenizdeki internetiniz kısa sürede bitiyor mu? 2020 Vodafone Bedava internet paketleri ile sizler de ek GB'lara kavuşabilirsiniz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Vodafone hem faturalı hem faturasız hat sahipleri için özel kampanyalarını duyurdu. Vodafone Yanımda uygulamasını Play Store veya App Store üzerinden indirerek giriş yapıyoruz. Ardından bir arkadaşımızı daha Vodafone Yanımda uygulamasına davet ederek, onun da bu uygulamayı indirmesini sağlayıp 2 GB Bedava İnternetin sahibi olabiliyoruz. VODAFONE E-FATURA 2020 BEDAVA İNTERNET NASIL YAPILIR?Vodafone, 2020 yılı itibariyle birçok işletme için zorunlu hale gelen E-fatura olayını da Bedava İnternet paketlerine uyarladı! Buna göre faturasını E-fatura olarak alarak kağıt israfını önleyen Vodafonelular, "EFATURA" yazıp "7000"e göndererek bedava internet paketinin de sahibi olabiliyorlar. VODAFONE'DAN 500 MB BEDAVA İNTERNET (HER VODAFONE'LUYA ÖZEL)Vodafone, İnternetle tanışmak isteyen her Vodafone'luya 500 MB Bedava İnternet paketi tanımlıyor! Vodafone'dan bedava 500 MB internet paketi almak için yapmanız gereken tek şey "NET 500MB" yazıp "3636"ya göndermek. SMS gönderilmesinden kısa bir süre sonra 500 MB internet hattınıza tanımlanacaktır. TURK TELEKOM 2020 BEDAVA İNTERNET PAKETLERİHer yıl olduğu gibi bu yılda da Bedava İnternet paketleri ile adından söz ettiren Türk Telekom, 2020 yılında Türk Telekomlular'ı mutlu edecek bedava kampanyalarla adından söz ettiriyor. Türk Telekom 2020 bedava internet paketleri için araştırmalar başladı. Türk Telekom 2020 yılı için "4545"e "MOR HEDIYE" yazıp göndererek bedava internet hakkı alabiliyorlar. Öte yandan Türk Telekomlular, 5555'e "1 GB KAZAN" yazıp göndererek aylık 1 GB bedava internetin sahibi de olabiliyorlar.