Türkiye'nin en büyük GSM operatörlerinden biri olan Turkcell, 2020 yılında bedava GB dağıtmaya devam ediyor. Turkcelliler, bedava internet paketleriyle 7/24 internete bağlı kalıyor.

Türkiye'nin en büyük GSM operatörlerinden biri olan Turkcell, 2020 yılında bedava GB dağıtmaya devam ediyor. Turkcelliler, bedava internet paketleriyle 7/24 internete bağlı kalıyor. Birbirinden farklı kampanya ve hediye promosyonlarla adından söz ettiren Turkcell 2020 itibariyle 20 GB bedava internet paketi kampanyasını duyurdu! Özellikle pandemi sürecinde internet kullanımlarında yaşanan artışı dikkate alan Turkcell abonelerine ücretsiz 20 GB internet dağıtıyor! Turkcell'den bedava 20 GB internet kampanyasına dair tüm detaylar haberimizde sizlerle...Turkcell'den bedava internet müjdesi! 2020 yılında da adından sıklıkla söz ettiren Turkcell, abonelerine özel bedava internet kampanyalarına tüm hızıyla devam ediyor. Yılın her döneminde çeşit çeşit kampanyalarla müşterilerinin ve abonelerinin beğenisini kazanan Turkcell, 2020 yılında da tam 20 GB bedava internet dağıtıyor! Özellikle Koronavirüs pandemisi nedeniyle kullanıcıların evlerinde kalmaları ve daha çok internete bağlı kalmaları sonucu artan kullanımlar Turkcell'i de harekete geçirmiş durumda. Turkcell, bu süreçte abonelerine yardımcı olmak açısından önemli kampanyalarla bedava GB dağıtmaya devam ediyor.Turkcell'den 20 GB'a Kadar Bedava İnternetTürkiye'nin önde gelen GSM operatörleri arasında yer alan Turkcell, abonelerine 5 ila 20 GB arasında bedava internet dağıtıyor! Aboneler bedava internet paketleriyle zorlu pandemi sürecini evlerinde, internete bağlanarak ve kesinti yaşamadan geçirebiliyor.Turkcell 2020 Bedava İnternet KampanyalarıTurkcell 2020 yılında 4.5G'li abonelerine 1 GB Bedava internet dağıtıyor. 14 gün boyunca geçerli 1 GB Bedava internet hakkı kazanmak için Turkcell abonelerinin yapması gereken tek şey ise Sım Kartlarını 4.5G uyumlu olacak şekilde değiştirmek. 4.5G uyumlu Sim kart alan Turkcelliler otomatik olarak 14 gün geçerli 1 GB Bedava internet hakkı elde ediyor. Ayrıca bu internet paketinden yararlanabilmek için cihazın da 4.5G özelliğinin olması gerekmektedir.Turkcell'den Sağlık Çalışanlarına 10 GB Bedava İnternetTurkcell, yaşanan Koronavirüs pandemisi sürecinde fedakarca hizmet veren sağlık çalışanlarını da unutmayarak, 10 GB Bedava internet kampanyasını duyurdu. 2 Ay boyunca geçerli bu kampanya ile Sağlık çalışanları, SAGLIKCALISAN yazıp 2200'e kısa mesaj göndermeleri halinde Turkcell'den 10 GB Bedava internet kazanıyor!Turkcell'den İlk Ayında Olanlara Bedava İnternetTurkcell, yeni abonelerine özel ilk ay bedava internet kampanyasını da duyurdu. 10-20-30 GB'a kadar bedava internet kampanyaları yeni Turkcelliler ile buluşuyor! Sadece 7 gün geçerli internet paketlerine ulaşmak için Turkcell'li olmak gerekiyor. Platinum üyeler de Turkcell'e 12 ay taahhütte bulunarak bedava internet kampanyasından faydalanabiliyor.Turkcell Oyna Bedava İnternet Kazan

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!


Turkcell, yaptığı yeni kampanyayla "gamer" yani oyuncular için hem oyna hem internet kazan fırsatı sunuyor. PUBG ve diğer birçok online oyun oynayan Turkcleliler 1 GB Bedava internet kazanabiliyor. 2200'e GUNLUKIZLE mesajını göndererek 1 GB Bedava internet kazanılabiliyor.