Turkcell'den Büyük Haziran Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell'den dev Haziran kampanyası! Turkcell bedava hediye internet ve dakika kampanyalarını güncelledi!

Ekonomi 04.06.2021 - 17:12 04.06.2021 - 17:13 Ece Sahan

Turkcell abonelerine dev Haziran ayı kampanyası yaptı. Türkiye'nin en çok kullanılan operatörü olan Turkcell'den bedava hediye ve dakikalar!

Turkcel aboneleri Haziran ayında bedava hediye internet ve dakikaya doyacak. Turkcell'den dev Haziran indiriminde diğer operatörlerde yararlanabilecek. Turkcell hediye internet ve dakika 2021 Haziran ayı bedava kampanyalarında neler var?

Turkcell 2021 yılı hediye bedava internet ve dakika kampanyalarında neler var? En çok tercih edilen opratörlerden biri olan Turkcell'de bedava kampanyaları tek tek sizler için yazdık. 

Koronavirüs pandemisi nedeniyle sokağa çıkma yasaklarında operatörler arasında bedava internet yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Vodafone, Türk Telekom sonra Turkcell'de Haziran ayında indirimlerini güncelleyerek aboneolerinin gönlünü kazanmaya çalışıyor.

Turkcell Haziran 2021 bedava hediye internet ve dakika kampanyaları;

Salla Kazan

Turkcell'in en çok bedava veren uyugulaması Salla Kazan Haziran ayında daha da genişletilen bedavalarla hediye veriyor!

Turkcell'de Salla Kazan uygulamasıyle bedava internet, dakika, dergilik ve daha bir çok hediye paketlerinin sahibi olabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan için tek yapılması gereken, uygulamayı indirib ve giriş yapın. Daha sonra hediye kutusuna tıklayın ve telefonunuzu sallayın.

BİP

Turkcell'in en çok kullanılan ikinci uygulaması BİP ile bedava internet ve hediye kampanyalarınından yararlanabilirsiniz. Turkcell BİP için uygulamayı indirip giriş yapın ve #senyapdiye kanalını takip edin. Daha sonra verilen bedava hediye internet görevlerini tamamlayın. 

GNÇ ÇATLAT

Turkcell'in efsanevi GNÇ tarifesine özel yumurta çatlatma uygulaması hem zevkli hem de bedav veriyor! Bu uygulama için GNÇ uygulamasında Turkcell telefon numaraları ile giriş yapın. Uygulama için Çatlat bölümüne girin. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@