Elazığ Belediye Başkanı'nın ihtiyaç sahiplerine 100 TL verirken hatıra fotoğrafı çektirmesi ve bununda medyaya servis edilmesi yine gündem oldu.

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni hedef alarak "nerde dağıtma sözü verdiğiniz sütler?" diye sormasına İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu sütelerin senelerdir dağıtıldığını söyleyerek "sadece yardımı teşhir etmiyoruz" demişti.

Erdoğan-İmamoğlu arasında ücretsiz süt polemiği

İşte bu diyalog sonrası Türkiye muhtaç ailelerin teşhir edildiği bir fotoğrafı yeniden hatırladı.

'Uyandırma Servisi' isimli twitter adresinin "Ben bunu unutamıyorum!" diyerek paylaşılan fotoğraf yeniden gündem oldu.

Elazığ Belediye Başkanı'na 100'er lira yardım tepkisi

Elazığ Belediye Başkanı AKP'li Mücahit Yanılmaz 2015 Ramazan ayı nedeniyle ekonomik durumu iyi olmayanlara verilen ve 100 liralık harcama limiti olan sosyal kartların dağıtıldığı anları fotğraflatmış ve bu fotoğraflar da internet sitelerinde paylaşılmıştı.

Yanılmaz, yardıma muhtaç ailelerin teşhir edilmesine gelen sert eleştiriler sonrası ise açıklama yaparak özür dilemek zorunda kalmıştı.

Halk arasında ademelması adı verilen ve boynun ön tarafından bulunan çıkıntıyla ilgili verilen hangi bilgi doğrudur? Halk arasında ademelması adı verilen ve boynun ön tarafından bulunan çıkıntıyla ilgili verilen hangi bilgi doğrudur?

Erdoğan 'süt nerede kaldı' dedi: İmamoğlu ücretsiz süt dağıtımında bizzat yer almıştı