Türkiye’ye gelen göçmenleri Avrupa’ya kaçırdığı için cezaevine giren vatandaşın sözleri sosyal medyayı adeta salladı.

En fazla göçmen alan ülkeler listesinde de açık ara "lider" olan Türkiye'de yaşanan durum için "Arap istilası" yorumları artarken sosyal medyaya düşen göçmen kaçakçısının videosu viral oldu.

En son Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn'ın "Suriyeli sığınmacıların Lübnan'a entegre edilmesi teklifi, Affedilmez bir suçtur" sözleri ile iç geçiren Türkiye son olarak sosyal medyaya düşen göçmen kaçakçısının sözleri ile sallandı.

Afganlar Türkiye'ye Neden Geldiklerini Anlattı - Dailymotion Video

Erdoğan'ın Gereğini Yaptığını Söylediği Ahmet Hakan Cevap Verdi! Önce "Şaka" Sonra "Vicdanımın Gereği" Dedi! Erdoğan'ın Gereğini Yaptığını Söylediği Ahmet Hakan Cevap Verdi! Önce "Şaka" Sonra "Vicdanımın Gereği" Dedi!

Resmi verilere göre Türkiye’deki kayıtlı Suriyeli sayısı 3.5 milyon, kayıtsızlarla beraber toplam sığınmacı sayısı 8 milyonu buluyor denilirkeni hatta muhalefet tarafından bu sayının aslında 10 milyonun da çok üzerinde olduğu iddia edilirken ülkemize sığınmacı adı altında gelen kaçak göçmenlerin verdiği tedirginlik ve rahatsızlık da her geçen gün artmaya devam ediyor.

Sonuç olarak ekonomik kriz ile yoksullaşan vatandaşın göçmen krizi ile de ayrıca karşı kaşıya kaldığı tehlikeler tartışılırken sosyal medyaya düşen göçmen kaçakçısının videosu da içerdiği ifadeler ile viral oldu.

Afgan sığınmacılara kapılarını hangi ülkeler açtı? - BBC News Türkçe

Sosyal medyda dillere düşen ve söz konusu kişi göçmen kaçakçılığı suçundan dolayı girdiği cezaevinden çıktığını söyleyen vatandaş "Göçmenleri yabancı ülkelere gönderiyorum diye ceza yedim. Ben Türkiye'yi boşaltıyorum. Onlar burayı dolduruyor" ifadelerini kullanarak sesleniyor.

İşte o anlatım;