Türkiye Ekonomi Bankası'ndan Bayram Kredisi Fırsatı! 380 TL AylıK Geri Ödeme ile 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Anında Hesabı

TEB'den Ramazan Bayramı'na özel kredi müjdesi! TEB, milyonlarca kişinin yararlanabileceği Bayram Kredi paketlerini hayata geçirdi. TEB'den tarafından yapılan açıklamaya göre, aylık 380 TL geri ödeme i

Ekonomi 05.05.2021 - 21:07 05.05.2021 - 21:17 Berkay Keskin

Nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlar bayram kredisi ile ayrıntılara bu haberimizden erişebilir. TEB Bankası 3 ay ertelemeli ve %1,45'ten başlayan faizler ile bayram kredisi sunuyor. TEB Ramazan Bayramı'na özel kredi fırsatından kimler nasıl yararlanabilir? TEB Bayram kredisi için başvuru nasıl yapılır? Tüm detaylar haberimizde sizlerle...

TEB'den Bayram öncesi acil nakit ihtiyacı çeken vatandaşlara müjdeli kredi haberi! TEB, Ramazan Bayramı'na özel yeni ihtiyaç kredisi paketini duyurdu. Bu çerçevede TEB'den 10 bin TL kredi çeken kişilerin aylık geri ödemesi ise 380 TL olacak! Findeks notunuza göre değişiklik gösteren faiz oranları ile Şube ve Dijital Kanallardan TEB İhtiyaç Kredisine başvuru yapabilirsiniz. %1,45 faiz oranından KKB skoru 1850 ve üstü olan müşteriler faydalanabilmektedir. Kredide 3 aya kadar erteleme fırsatı mevcut.

Ertelenen kredilerin ödeme planlarında ilk taksit olarak görünen kalem erteleme faizinden oluşuyor. Erteleme faizi barındıran taksit talep edilen vadeye ilave olarak eklenerek, bu taksit ile beraber toplam vade 36 ayı geçemez. İhtiyaç kredinizin tahsis ücreti kredi miktarının binde 5'i olmaktadır.

TEB'den Bayram Kredisi Müjdesi!

Faiz ve vade oranları müşteri özeli içerisinde, findeks kredi notuna göre farklılık göstermektedir. TEB onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ilave belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkını elinde bulundurmaktadır. 

Hesabı Olan Herkesi İlgilendiriyor

TEB bankası harekete geçti ve resmen duyurdu! Milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren gelişme gündeme geldi. Dev bankada hesabı bulunan bütün müşteriler için geçerli olacak. TEB önemli bir karar aldı. Değişikliğe gidiliyor. Banka bütün müşterilerine çalışma saatlerini duyurdu ve yeni mesai saatlerini belirtti. 

Pandemi sebebiyle alınan yeni önlemler kapsamında bankalar mesai saatlerinde değişiklik yapma kararı aldı. TEB de mesai saatlerinde değişiklik yapıldı. Gerçekleştirilen yeni düzenleme bütün müşterilerine SMS ile duyuruldu. Türk Ekonomi Bankası (TEB), 29 Nisan 17 Mayıs tarihleri içerisinde geçerli olan tam kapanma kurallarına göre şubelerinin çalışma saatlerini revize etti.

Bu duruma göre TEB şubeleri, 30 Nisan 2021 tarihinden itibaren hafta içi her gün 10.00 - 12.30 ve 13.30 - 16.00 saatleri içerisinde hizmet sunacak. TEB müşterileri, bankacılık işlemlerini hızlı ve kolaylıkla yapabilmek adına öncelikli olarak mobil bankacılık uygulamaları ile TEB İnternet Şubesini ve TEB ATM'lerini tercih edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@