Türkiye Feride Yılmaz'a ağlıyor. 26 yaşındaki genç kadın Feride Yılmaz, eşinden şiddet görerek baba evine sığındı.

Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif... Kamu Bankasının Konut Kredisi Taksidi 6840 TL'ye Düştü! Kendi Evine Yerleşeceklere Mart Ayında Yeni Teklif...
Türkiye Feride Yılmaz'a ağlıyor. 26 yaşındaki genç kadın Feride Yılmaz, eşinden şiddet görerek baba evine sığındı. Ancak baba evinde babasının ateşli silahıyla vurularak öldürüldü! Türkiye'de bir kadın cinayeti daha yaşandı!

Türkiye Feride Yılmaz'a ağlıyor!

Feride Yılmaz 26 yaşındaydı. Evli olduğu erkek şiddet uyguladığı için döndüğü aile evinde, babası tarafından silahla vurularak öldürüldü. Türkiye Gaziantep'te yaşanan kadın cinayetine ağlıyor.

Gaziantep'te Vicdansız baba kızını öldürdü!

Gaziantep Şehitkamil ilçesi Maaşkuyu Caddesinde baba ile kızı arasında tartışma çıktı. Baba üzerinde taşıdığı tabancayla kızını öldürdü. olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kadın Feride Yılmaz'ın cansız bedenine ulaştı. Feride Yılmaz hikayesi ise kahretti.

Baba evine sığınmış!

Evli olduğu eşinden kurtulmak için baba evine sığınan Feride Yılmaz, Gaziantep'te baba evinde eşinden kurtulmak için geldiği evde ölerek hayatını kaybetti.