Türk Silahlı Kuvvetlerinin talep üzerine Katar'da Dünya Kupası Kalkanı Harekatı çerçevesinde görevlendirilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi TBMM'de kabul edildi.

Belediye Şubat Ayından İtibaren %60 Zamlı Maaş Ödeyeceğini Açıkladı Belediye Şubat Ayından İtibaren %60 Zamlı Maaş Ödeyeceğini Açıkladı

Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Katar'da Dünya Kupası Kalkanı Harekatı kapsamında 6 ay süreyle görevlendirilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek Türkiye tarihinde yine bir ilke imza atılmış oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile görüştü - Haberler

TRT Haber'in aktardığına göre, tezkereyle, Türk askerinin 6 aylık süre için, milli komuta dahilinde Katar'da risk ve tehditlerin giderilmesine yönelik görev yapmasına onay verildi ki daha önce de stadyum ve otellerdeki güvenlik operasyonlarına yaklaşık 3 bin polisle destek sağlanması kararı alınmıştı.

Katar'ın Türkiye'deki yatırımları, aldığı topraklar, şirketler dikkat çekerken şimdi de Türkiye tarihinde ilk defa katılmadığı bir Dünya Kupası etkinliğine asker gönderecek oldu, hem de şehit haberleri bu kadar artarken...

Suriye adına mı şehit olmalılar” - Son dakika haberleri – Sözcü