Türkiye'yi ağlatmıştı! Osman Büyükşen'in isteği yanıt buldu, özel ekip çalışmaya başladı

ATV de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son bir haftadır konuşulan Büyükşen cinayetinde son dakika gelişmesi yaşandı.

Genel 25.06.2021 - 17:48 25.06.2021 - 17:48 Volkan Arık

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında geçtiğimiz yıllarda konuşulan ancak Faili bir türlü bulunamayan Büyükşen cinayeti ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşandı. Metin ve Necla Büyükşen çiftinin katillerin bulunması için özel ekip kuruluyor. Çiftin oğlu Dr. Osman Büyükşen Geçtiğimiz günlerde canlı yayında sinir krizi geçirmiş anne ve babasının katilinin bulunması için özel ekip kurulmasını istemiştir. Osman Büyükşen’in çağrısı yanıt buldu savcılık devreye girdi.

Konya'da 3 yıl önce işlenen Necla Metin Büyükşen cinayeti ile ilgili bir süredir Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırma yapılıyordu. Çiftin büyük oğulları Dr. Osman Büyükşen anne ve babasının cinayetinde 2 kardeşinin de şüpheli olduğunu söyleyerek çok yalnız kaldığını dile getirmiş ve Geçtiğimiz günlerde canlı yayında İsyan etmişti. Herkesi ağlatan Osman Büyükşen’in bu feryadı sosyal medyada da büyük Yankı uyandırmıştı. Müge Anlı bugün Doktor Osman Büyükşen güzel haberi verdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert 25 Haziran 2021 son bölümde açıklanan son dakika gelişmesi ne göre çiftin cinayetinin aydınlatılması için 10 deneyimli JASAT dedektifi çalışmaya başlıyor. Araştırmaya katılacak JASAT dedektiflerin hepsinin ayrı bölgelerden geleceği öğrenildi.

muge-anli-24-haziran-bugun-canli-izle-osman-buyuksen-twitterda-buyuk-yanki-uyandirdi-herkes-dest-3

CANLI YAYINDA SİNİR KRİZİ GEÇİREREK YARDIM İSTEMİŞTİ

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın ATV ekranlarında Uzun yıllardan beri devam eden programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te geçtiğimiz günlerde Büyükşen cinayeti konuşulurken çiftin büyük oğlu Osman Büyükşen sinir krizi geçirmişti. Anne ve babasının katilinin 3 yıldan beri bulunamadığını söyleyen Osman Büyükşen cinayetinin aydınlatılması için özel ekip kurulmasını istediğini belirtmiş ve "Ben ne yapayım Müge hanım, ikisi de kardeşim. Anne babamın katilinin bulunmasını istiyorum. Herkese sesleniyorum, yardım edin." demişti.

ÇAĞRISI YANIT BULDU 10 KİŞİLİK ÖZEL EKİP KURULDU

Müge Anlı ile Tatlı Sert 25 Haziran 2021 son bölümde ünlü sunucu, Osman Büyükşen’e güzel haberi verdi. Program açılışında açıklama yapan Müge Anlı, Türkiye'nin gündemine oturan çifte cinayetin çözülmesi için Jandarma Genel Komutanlığı tarafından Jandarma Suç Araştırma timinin deneyimli dedektiflerin den oluşan 10 kişilik özel bir ekip kurulduğunu duyurdu. Osman Büyükşen olayı ile ilgili olarak Bugüne kadar hep araştırma yapılmadığına şikayet etmişti. Kurulan yeni ekip Türkiye'nin farklı bölgelerinden geliyor ve hiçbiri birbirini tanımıyor. Ekibin kısa süre içerisinde Konya'da çalışmalarına başlayacağı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@