Türkiye'yi Ayağa Kaldıran Palu Davasında Karar Çıktı! Palu Ailesi İçin Mahkeme Kararını Verdi!

Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı Türkiye'nin ağızları açık izlediği Palu ailesinde mahkeme bugün kararı veriyor! Palu ailesi olayı neydi? Ne ceza çıktı? Palu ailesinde kim tutuklandı?

Gündem 07.09.2021 - 12:07 07.09.2021 - 12:19 Ece Sahan

ATV'nin gündem yaratan programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla öğrenilen korkunç Palu ailesinde mahkeme 7 Eylül 2021 Salı bugün nihai kararı verdi!

İzleyenlerin şoke olduğu, sosyal medyanın gündemine oturduğu tüm Türkiye'yi ayağa kaldıran Palu ailesinde yaşananlar nihayet cezaya kavuşacak. 

Palu ailesi olarak bilinen izleyenlerin ağızlarını açık bırakan istismarların, işkencelerin yaşandığı Palu ailesi davasında karar çıkıyor. 

2018 yılında Havva Palu, Fatih Palu ve İsa Palu Müge Anlı ile Tatlı Sert televizyon programına katılmış ve 10 yıl önce kaybolan aile bireyleri Meryem ve Melike'nin bulunmasını istemişti.. Ancak olay derinleştirilince ailedeki korkunç cinsel istismar, tecavüz, işkence, iğne batırma, cin çıkartma ve cinayetler ortaya çıkmıştı. Palu ailesi hakknda iddiaların korkunçluğu sonrası Palu, Tanhal ve Ustael aile fertleri gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan 7 kişiden 6'sı tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Palu ailesinde mahkeme ne karar verdi?

Palu ailesine bugün karar çıkıyor! Palu ailesi fertlerine dair karar bugün mahkeme de sonuçlanacak. Mahke kararı verir vermez burada paylaşacağız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@