TRT1 ekranlarında 7 Ocak Salı günü başlayacak olan yeni dizi Tutunamayanlar eğlenceli hikayesiyle izleyenleri ekran başına kitleyecek. Hal böyle olunca Tutunamayanlar dizisinin konusu ne? Tutunamayanlar oyuncuları kimler? çok merak ediliyor.

TRT1 ekranlarında 7 Ocak Salı günü başlayacak olan yeni dizi Tutunamayanlar eğlenceli hikayesiyle izleyenleri ekran başına kitleyecek. Hal böyle olunca Tutunamayanlar dizisinin konusu ne? Tutunamayanlar oyuncuları kimler? çok merak ediliyor. Biz de sizler için yeni diziyle ilgili tüm detayları araştırdık bulduk.TUTUNAMAYANLAR DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?TRT1 ekranlarında salı akşamları yayınlanacak dizinin kadrosunda; Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Şinası Yurtsever ve Zafer Algöz gibi isimlerle birlikte Bülent Çolak, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Özlem Tokaslan, Dilek Çelebi Tunç, Uğur Serhan, Sahra Kübra Gümüş, Naz Özgülüş, Yeliz Kuvancı ve Barış Yıldız yer alıyor.Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor! Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor!


TUTUNAMAYANLAR DİZİSİNİN KONUSUYapımını İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film'in üstlendiği Tutunamayanlar dizisinde; hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e (Ece Çeşmioğlu) aşık olur. Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık’ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çakışmaya başlar. İrem’in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir. İrem’i etkilemenin yolunu iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün tutucu ve vizyonsuz İlham Perisi İlhan’la (Zafer Algöz) karşılaşır. İlham Perisi’nin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır. Tutunamayanlar 7 Ocak Salı itibariyle her hafta saat 20:00'de TRT1'de...