Kore Big Mouth uyarlaması olan Tuzak dizisi gerçek hikayesinin finalinde bakın neler olacak? Tuzak finali nasıl olacak?

TV8 ekranlarında dün akşam yayınlanmaya başlayan Tuzak dizisi uyarlama mı sonrasında Tuzak dizisi 2. bölüm yayınlanmadan final sahnesi ortaya çıktı. Tuzak dizisi ne zaman bitecek sorusunun yanıtı ise bu haberde saklı.  Tuzak dizisi gerçek hikayesinin finali ise intikamın bu kadarı dedirtecek.

TV8 ekranları Kore uyarlaması Bıg Mouth dizisi Türk versiyonu için harekete geçmiş ve dizinin adı da Tuzak olarak açıklanmıştı. Tuzak dizisi bir intikam hikayesi olarak başladı. Akın Akınözü'nün Çınar Yılmaz olarak karşımıza çıktığı uyarlama dizisi Tuzak dizisi dün akşam yayın hayatına başladı. 

Akın Akınözü Tuzak dizisinde bir avukat olarak karşımıza çıkıyor. Aslında Tuzak Umut Çınar'ın asıl amacı para kazanmak değil de uzun zamandır içini kavuran intikam ateşini sonlandırmak olmuştur. Talat Bulut  Tuzak Demir olarak karşımıza çıkmıştır. Umut'un babası ve Umut'un hayatını aslında mahveden biridir: 

3 kardeş Umut, Mahir ve Umay'ın hayatını mahveden şahıstan intikamın alıncağının anlatıldığı Tuzak dizisi pek de ilgi görmedi. 

Akın Akınözü'nün geçmişten gelen dizi seti aksilikleri aslında kendisine olan ilgiyi de azaltmış gibi duruyor. 

Öyle ki Tuzak dizisinin hikayesi ; küçük yaşta babasının internet projesinin ellerinden alınan Umut hem abisinin hem de babasının, Demir Gümüşay tarafından pusuya düşürülmesine Tanık oluyor. 

İşte avukat olmaya and içen bir gencin, hayatını mahveden adamdan nasıl intikam alacağını anlatıldığı Tuzak dizisi gerçek hikayesinin finali de belli oldu.

Kore Uyarlaması olan Bıg Mouth dizisine gözler çevrilmişken, dizinin pek de uzun süğrmediğini gördük. 

Tuzak dizisi  gerçek hikayesi Bıg Mouth dizisi 16 bölüm sürmüş ve her bölümünde 1 saat sürdüğünü göz önünde bulundurursak Tuzak dizisinin ya finali kısa sürede olacak ya da Tuzak dizisinin gerçek hikayesinin finali olmayacak.

Ancak Tuzak dizisinin gerçek hikayesi kadar kısa sürmeyeceği dizinin ilk sezon devam edeceği TV8 ekişbi tarafından onaylandı. Tabii reytinglerde çok kötü sonuçlar doğmazsa. 

Gelelim Tuzak hikayesine!

Tuzak dizisi gerçek hikayesinde intikam alma yollarınında biraz sapmalar mevcut olsa da Tuzak Umut'un intikam aldığı ve Demir ile oğlu Güven'in arasını bozduğu ilk intikamı olarak gündeme çıkıyor. 

Ancak Tuzak dizisinde Ceren Demiray işler karışacak. Tuzak Ceren Gümüşay Demir'in kızı olacak iken Umut ile aralarında bir aşk başlayacağı söyleniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor? Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor?

Tuzak dizisi gerçek hikaye finali nasıl?

Tuzak dizisi uyarlaması olan Big Mouth'a göre Demirve oğlu Güven final de ölecek. Umut'un babasının Tuzak finali gelmeden diziden ayrılacağı bilinirken, eğer ki o kdar uzarsa Tuzak dizisi gerçek hikayesi finaline göre Ceren ve Umut evlenecek.