Tuzak dizisi Çarşamba akşamı izlenir mi? Tuzak dizisi reytinglerde ne yapar? Tuzak dizisi oyuncu kadrosu güçlü olsa da senaryosu basit dedirtti

Tuzak dizisi reytingleri nasıl? Tuzak dizisi izlendi mi? Tuzak dizisiizleyici yorumları nasıl. Twitter gündeminde çok konuşulan geçtiğimiz akşam başlaayn ve Her Çarşamba TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Tuzak dizisinin reytingleri nasıl olduğu sorusu diziyi izleyip izlememekte kararsız kalan izleyici tarafından merak ediliyor. 

İlk bölümü ile 19 Ekim 2022 Çarşamba akşamı TV8 kanalında ekran macerasına başlayan Tuzak dizisi merakla araştırılıyor. Öyle ki Tuzak dizisi izlendi mi? Tuzak dizisi tuttu mu? Tuzak dizisi reytingleri nasıl sorusu şu sıralar çok soruluyor. 

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

Tuzak dizisi izleyicileri Twitter'a yüklendi

Hakkında Twitter'da 152 bini geçkin paylaşım yapılan Tuzak dizisi reytingleri nasıl sorusunun yanıtı sabah saatlerinde belli olacak iken, kardeşlerin Tuzaklarla dolu mücadelkesinin anlatıldığı Tuzak dizisi @acunmedya ve @fabrikayapim imzasıyla ekranlarda oldu. 

Tuzak dizisi ilk bölümüyle 'sen bu kıza aşık oluyorsun' dedriten görüntülere şahitlik ettiririken, henüz ilk bölüm erken değil mi demekten izleyici kendini alamadı. 

Tuzak dizisi ilk bölümü Yunanistan'ın başkenti Atina'da çekilirken Türk halkının olduğu kadar Yunan halkının da yoğun ilgisi ile karşılandı. 

Tuzak dizisinin gerek konusu gerekse de oyuncu kadrosu izleyici tarafından 10 tam puan alırken dizinin senaryosunun basit olduğu biraz daha özenilebilirdi yorumları şu sıralar  çok yapılıyor. 

Tuzak dizisinin gerek çekim yerleri gerekse de kaliteli çekimi Tuzak dizisi izlendi mi sorusunun yanıtını pozitif etkileyecekken, senaryosunun neredeyse alışılagelindik olması Tuzak dizisi reytinglerini etkileyecektir. 

Çarşamba akşamı da zorlu geçecek

Reyting savaşında Çarşamba akşamları da zorlu reyting mücadelesi verilecek gün olurken en çok dizinin olduğu gün olarak bilinecek ve Tuzak dizisi de her Çarşamba akşamı taa ki final bölümüne kadar TV8 ekranlarında yer alacak. 

ÇArşamba akşamları Kuruluş Osman gibi reytingsavar bir  dizi varken, O Kız dizisinin bile önünün kapandığı bilinirken, Tuzak Dizisi reytingleri altta kalacağını tahmin ediyoruz