Uzun yıllardan beri FOX TV'de program yapan Zuhal Topal bu sezonun başında TV8’e transfer olmuştu. Peki TV8 Zuhal Topal'la Yemekteyiz ne zaman başlıyor?

Ünlü sunucu Zuhal Topal uzun yıllardan beri program yaptığı FOX TV'den sezonun başında ayrılmış ve Acun Ilıcalı ile anlaşma sağlayarak TV8 ekranlarına transfer olmuştu. Gündüz kuşağında Zuhal Topal'ın rakibi olan birçok program yeni sezona başladı ancak henüz Zuhal Topal'ın programı başlamadı. Sevilen sonucunun hayranları ise ne zaman yeni sezona başlayacağını merak ediyor. Peki Zuhal Topal'ın TV8 de formatı ne olacak? Zuhal topal'la Yemekteyiz ne zaman başlayacak?

Masterchef Mehmet Yalçınkaya Üzen Hayat Hikayesi İle Gündem Oldu! Çok Daha Fazlası Var... Masterchef Mehmet Yalçınkaya Üzen Hayat Hikayesi İle Gündem Oldu! Çok Daha Fazlası Var...

FOX TV'de uzun yıllar boyunca ekranın aranan yüzlerinden biri olan ve gündüz kuşağı programları ile ekrana damga vuran Zuhal Topal Sezon başında ani bir karar vererek kanaldan ayrılmıştı. Zuhal Topal'ın kavgalı olduğu bilinen Acun Ilıcalı ile anlaşma sağlaması ve TV8 ekranlarına transfer olması ise herkesi şaşkına çevirmişti. Ünlü sunucu yeni sezonda TV8 de gündüz Kuşağı programı yapacak. Ancak Zuhal Topal'ın bütün rakipleri bir bir ekranlara dönerken hala programın başlamamış olması ve izleyicileri meraklandırdı. Peki Zuhal Topal ne zaman ekrana dönecek? Zuhal Topal'ın yeni formatı ne olacak? Zuhal Topal’la Yemekteyiz ne zaman başlayacak?

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8 e transfer olan Zuhal Topal'ın yeni programının ne zaman başlayacağı araştırılıyor. Şimdilik ne TV8 yönetiminden ne de Zuhal Topal'dan bu konuda net bir açıklama gelmedi. Ancak Eylül ayı bitmeden Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasının başlayacağı tahmin ediliyor.

tv8-zuhal-topalla-yemekteyiz-ne-zaman-basliyor-zuhal-topalin-yeni-formati-nasil-olacak-2

ZUHAL TOPAL'IN FORMATI NE OLACAK?

Yeni sezonda TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Zuhal Topal'ın formatı ne olacak sorusunun yanıtı da merak ediliyor. Geçtiğimiz yıllarda TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz yarışmasının sunuculuğunu yeni sezonda Zuhal Topal'ın üstleneceği biliniyor. Ancak program formatında ufak değişiklikler yapılabilir. Zuhal Topal yeni formatı da yeni sezona başlayınca ortaya çıkacak.