Twitter Blue özelliği ile para kazanma işlemi nasıl yapılır? Elon Musk, Twitter'dan nasıl para kazanılacağını açıkladı. Peki Türkiye'deki kullanıcılar da bu özelliklerden yararlanabilecek mi? İşte detaylarıyla birlikte Twitter Blue aboneliği ve içeriklerden para kazanma işlemi...

Twitter, Blue abonelik hizmeti ile birlikte kullanıcılarına para da kazandıracak. İçerik üreticileri bu sayede gelir elde edebilecek. Şirketin gelirlerini içerik üreticileri ile paylaşma kararı büyük ses getirdi. Elon Musk, yaptığı açıklama ile birlikte özelliğin resmi olarak aktif olduğunu duyurdu. Peki Twitter Blue aboneliği nasıl alınır ve nasıl para kazanılır?

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Twitter Blue Aboneliği Nasıl Alınır?

Twitter Blue aboneliği, şu an için global anlamda her ülkede geçerli değil. Ancak geçerli olan ülkelerde yapılması gereken işlemi hızlı bir şekilde paylaşalım. Öncelikli olarak hesabınıza giriş yapın ve ayarlar kısmından hesap sekmesine gelin. Sonra ise telefon numarası eklemeniz gerekecek. Onaylanan telefon numarasına sahip olan kullanıcılar, Twitter Blue aboneliği almaya hak kazanacak. Belirli bir ödeme yaparak da bu aboneliğe sahip olabilirsiniz.

twitterblue

Aktifliğin Artması Hedefleniyor

Twitter'ın Blue abonelik ve para kazanma işlemleri ile birlikte kullanıcılar arasında aktifliğin artabileceği ifade ediliyor. Elon Musk, yapmış olduğu bazı paylaşımlarla da bunu ifade ederek, çok ünlü isimlerin Twitter hesapları olmasına rağmen hesaplarında aktif olmamasına sitem etmişti. Bu özellik pek çok içerik üreticisini ve ünlüyü daha aktif hale getirebilir.