Dünyanın en fazla kullanılan sosyal medya uygulaması olan Twitter çöktü mü sorusu aranmaya başlamış durumda. Peki Twitter mı çöktü, sorun mu var? Twitter'a neden giremiyorum? Twitter down erişim sorunu düzeldi mi?

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 15 Personel Alımı İlanı Yayımladı

Dünyanın en fazla kullanılan sosyal medya uygulaması olan Twitter çöktü mü sorusu aranmaya başlamış durumda. Twitter mı çöktü, sorun mu var? Twitter'a neden giremiyorum? Twitter down erişim sorunu düzeldi mi? Detayları vereceğiz. 

Twitter mı çöktü, sorun mu var? Twitter'a neden giremiyorum? 

Edililen bilgilere göre Twitter'da giriş sorunu yaşanıyor. Bu anlamda aratmalarda arama motorlarında pik yapmış durumda. Twitter erişim ve sayfa yükleme sorunu ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Açıklama gelir gelmez ilan365.net'te olacak. Bu durumda baktığımız zaman sorun 14.50'de kendini gösterdi. Twitter'da canlı sayfada yaşanan sorun sayfa yüklemenin yavaşlaması ile ortaya çıktı. Ülkemizdeki büyük şehirlerde Twitter'da erişim sorunu yaşanmaya devam ediyor. 

Twitter, kullanıcıların "tweet" olarak tanınan mesajları duyurduğu ve birbirleriyle etkileşimde olduğu Amerikan bir mikroblog ve sosyal ağ hizmetidir. Jack Dorsey, Noah Glass, Biz Stone, ve Evan Williams doğrultusundan Mart 2006'da oluşturulup Temmuz 2006'da kullanıma açıldı. 2013'te en çok ziyaret edilen 10 internet sitesinden biri oldu ve "İnternetin SMS'i" olarak tanımlandı. 2020 senesinde 339.6 milyon aktif kullanıcıya ulaştı.