Twitter’a katılan Türkiye'nin Sultan'ı ilk paylaşımını Atatürk için yaptığı söylendi ama çok geçmeden hesap "sahte" çıktı.

Yeşilçam'ın efsanesi ve güzeller güüzeli Türkan Şoray sosyal medyanın haber platformu olan Twitter’a katıldı ve ilk tweeti “Atatürk” olduğu sanıldı ama Sultan'dan açıklama geldi.

Usta oyuncu Türkan Şoray’ın yaptığı ilk paylaşımın Atatürk olması dikkat çekmiş ve sadece sosyal medyada gündem olmakla kalmamış tüm yazılı basında da haber olmuştu.

Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı! Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı!

Yeşilçam efsanesi Şoray'ın ismi kullanılarak “Atatürk’le doğduk, Atatürk’le büyüdük, Atatürk’le yaşıyoruz, Atatürk’le yaşayacağız” dediği tweet sahte çıktı.

Türkan Şoray “Biraz çekinerek de olsa Twitter mecrasına girmiş bulunmaktayım. Sevgi ve saygılar...” ifadeleri ile başlayan kullanıcının kendisi olmadığını ve hiçbir Twitter adresi bulunmadığını açıkladı.