Twitter Blue hizmetinin Türkiye'ye gelmesi kullanıcıları sevindirdi. Aylık veya yıllık ücret ödeyerek mavi tik sahibi olabilirsiniz. Twitter mavi tik özelliği nasıl kullanılır? İşte fiyatlandırma ve kullanıma dair detaylar...

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Twitter'da ücretli mavi tik dönemi bir süre önce başladı. Kullanıcılar, gönül rahatlığı ile mavi tiklerini alabiliyorlar. Üstelik ünlü olmalarına veya herhangi bir takipçi şartı olmaksızın bu işlemi gerçekleştirebilmekteler. Elon Musk'ın bizzat kendisinin açıkladığı Twitter Blue projesi, pek çok kullanıcı tarafından ilgi ile karşılandı. Şimdi ise önemli bir adım daha atıldı.

Twitter Blue Türkiye'ye Geldi!

Artık Türkiye'de yaşayan Twitter kullanıcıları da mavi tik alabilecek. Bu hizmet normalde yurt dışında belirli ülkelerde geçerli idi. Özelliğin globale yayılması herkesi sevindirdi. Milyonlarca kullanıcının araştırdığı ve ne olduğunu merak ettiği Twitter Blue'den nasıl faydalanabileceğinizi anlatalım.

elonmuskk

Aylık veya Yıllık Ödeme Yapmalısınız!

Twitter Blue'nin ücretli olması belki de özelliğin en kritik noktalarından biri. Aylık veya yıllık ödeme yaparak sizler de onaylı hesabınız üzerinden işlem sağlayabilirsiniz. Aylık olarak 8 dolar yani güncel kura göre ortalama 150 TL ödemelisiniz. Eğer yıllık ödemeyi tercih ederseniz de ortalama aylık 130 TL gibi bir ücret isteniyor. Elbette bu fiyatlar tarayıcılarda geçerli. Mobil uygulamalarda aylık ortalama 209 TL'lik bir ücret isteniyor. Sizler de kolay bir şekilde hesabınızın ayarlar bölümü üzerinden Twitter Blue hizmetinden faydalanabilirsiniz.