Üç Ay İçinde Yüzde 913 Klaytn (KLAY) patlaması

Verimli bir 'hibrit' tasarım aracılığıyla blok zincirleri (düşük gecikme süresi, yüksek ölçeklenebilirlik). KLAY, 2020 yılında başlatılan projenin resmi kripto para birimidir.

Ekonomi 02.04.2021 - 00:53 04.05.2021 - 04:19 İlan35
Verimli bir 'hibrit' tasarım aracılığıyla blok zincirleri (düşük gecikme süresi, yüksek ölçeklenebilirlik). KLAY, 2020 yılında başlatılan projenin resmi kripto para birimidir.

Proje, kullanıcı dostu bir deneyim sunar ve kurumsal düzeyde güvenlik sunmak için merkezi olmayan ve özel blok zinciri teknolojisinden yararlanarak küresel ölçekte blok zincirinin benimsenmesini artırmayı amaçlıyor.

Klaytn (KLAY), Şubat ortasından bu yana müthiş bir yukarı ivme trendi yakalamış durum da. KLAY, boğaların 26 Mart'ta 20 günlük EMA'ya (2,76 $) düşüşü satın almasıyla kısa bir süre önce küçük bir düzeltmeyi tamamladı ve bu da duyarlılığın olumlu kaldığını gösteriyor.

KLAY, 2021'in başından bu yana% 900'den fazla arttı. Yazma tarihi itibarıyla, kripto para birimi 9.94 milyar $ 'lık toplam piyasa değeri ile 4.08 $ civarında işlem görüyor.

Radar altındaki bir kripto projesi, yakında piyasa değerine göre ilk on kripto varlığına girebilir.

Boğalar şu anda fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi 5 $ 'a çıkararak yükseliş trendini sürdürmeye çalışıyor. Başarılı olurlarsa, KLAY / USD çifti 6 $  ​​dolara yükselebilir. Yukarı eğimli hareketli ortalamalar ve aşırı alım bölgesindeki RSI, en az direnç yolunun yukarı yönde olduğunu gösteriyor.

Kurumsal sınıf blok zinciri projesi Klaytn (KLAY), kripto pazarının büyük onunu kırmaya çalışıyor.

Fiyat düşerse ve 20 günlük EMA'nın altına düşerse bu görünüm geçersiz hale gelecektir. Böyle bir hareket, olası bir duygu değişikliği önerecektir. İlk destek 2,58 dolar ve bu seviyenin altında bir kırılma daha derin bir düzeltme başlatabilir.

CoinMarketCap'e göre son üç ayda KLAY% 913 artarak 0,43 $ 'dan en düşük 4,36 $' a yükseldi.

Şu anda Klaytn, Stellar'ın (XLM) hemen üzerinde ve Chainlink'in (LINK) sadece üç sıra altında yer alan piyasa değerine göre en üst kripto paralar arasında 15. sırada yer alıyor.

Şirket tarafından yapılan resmi açıklamaya göre OpenSea platformu Klaytn NFT'leri destekleyecek. Değiştirilemez token ( NFT ) pazarı, perakende ve kurumsal yatırımcıların artan ilgisiyle birlikte patlama yaşıyor. Şirketin OpenSea ile en son entegrasyonu, oyun öğeleri ve karakterlerden dijital sanatlara kadar uzanan Klaytn destekli NFT'lerin, eşler arası ticaretle birlikte Haziran ayı sonunda gerçekleşmesini sağlayacak.

İlk 10 arasına girmek için KLAY'in değeri yaklaşık% 20 oranında takdir etmesi gerekir.

Yakın tarihli bir basın açıklamasına göre , Klatyn'in blok zinciri, değiştirilebilir olmayan bir token (NFT) pazarı olan OpenSea'da şimdiye kadar desteklenen ikinci halka açık ağ olacak.

OpenSea CEO'su Devin Finzer, resmi basın açıklamasında "Klaytn blok zincirini ve büyüyen NFT topluluğunu desteklemenin, ana akım izleyicileri bile Klaytn'ın benzersiz dijital öğelerini ve ürünlerini deneyimlemeye davet edebilecek blok zinciri alanını güçlendirdiğine inanıyoruz" dedi.

Haberler, sanat, sanal arazi, etkinlik biletleri ve hatta tweetler gibi benzersiz dijital veya gerçek dünya varlıkları temsil edebilen NFT'lerin popülaritesi hızla artarken geliyor.

"OpenSea ile entegrasyon, oyun öğeleri ve karakterlerden dijital sanatlara kadar uzanan Klaytn destekli NFT'lerin, eşler arası ticaret ile desteklenmesine olanak tanıyacak."

Klaytn NFT'leri, Haziran ayında OpenSea'da işlem görmeye başlayacak. Platformlarında dijital varlıkları satın almak ve satmak isteyenlerin, KLAY ile ödeme yapmak için Kaikas cüzdanlarını kurmaları ve bağlamaları gerekecek.

Yazan: Kerim TURAN

Gelişmelerden Haberdar Olun

@