Üç Kız Kardeş 22. bölümünde neler olacak? Üç Kız Kardeş 22. bölümünde reytinglerini yine Türkan'ın gözyaşlarından alacak. Peki Türkan Tan Taşçı Yalan şarkısı eşliğinde Somer'den boşanacak mı?

Üç Kız Kardeş dizisi Salı akşamları Ben Bu Cihana Sığmazam gölgesinde kalsa da dizi kemik izleyici kitlesi vazgeçmiyor.  Özellikle de Üç Kız Kardeş Türkan'ın eziklikle geçen evliliğine adeta kendini adaya izleyici bu karakter için diziyi sevioy ve izliyor. 

Üç Kız Kardeş Türkan'ı bir dargın bir barışık yaşadığı eşi, kayınvalidesi taraflarında çektiği acılarla, yeni hamlesinin merak edilsiği karakter olurken, Üç Kız Kardeş bu akşam 22. bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor.

Türkan dayanamıyor

Artık yaşadıklarına dayanamayan Üç Kız Kardeş Türkan'ı Somer'i yarı kolda bırakacak deniliyor.  Hayat yüzüne bir türlü gülmeyen Türkan yeni bölümde artık silkelenerek kendine gelcek. Üç Kız Kardeş 22. bölümünde Türkan'ın aldığı kararda kim yanında olacak? 

Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans… Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans…

İkinci sezonuna başlaması ile reytinglerinde düşüş gözlemlenen Üç Kız Kardeş dizisi geçtiğimiz hafta eski performansını toplamış ve ilerleme kaydetmişti. Adeta Türkan2ın gözyaşları ile beslenen dizi de izleyici artık Türkan ağlamasın derken, aslında herşeyin daha yeni başladığı gözler önüne serilecek. 

Ülkemizde en çok izlenen dizilere bakacak olursak, kesinlikle ki kavuşamayan ya da kavuşup da mutlu olamayan temalı dizilerin çok izlenildiği kesin iken Üç Kız Kardeş dizisi de buna uyarak dram üzerine dram eklemeyi unutmuyor. böylece de reytingleri üst sıralara çıkıyor. 

Har hafta Salı günü izleyici karşısına çıkan Üç Kız Kardeş dizisi 22. bölüm fragmanı ile de izleyiciye neler yaşatacak hangi duyguları sunacak merakla bekleniyor. Ancak Üç Kız Kardeş 22. bölümü ile 2 sezona bomba gibi değişkenlikle gireceği söylenirken bunda da en büyük payın Türkan'da olacağı belirtiliyor. 

Üç Kız Kardeş 22. bölüm fragmanında Türkan'ın aldığı ayrılık kararına herkesin saygı duyacağı ve yeter artık çektiği dedikleri gözlemlenecek. Tan Taşçı'nın Yalan şarkısı eşliğinde verilen karar herkesi derinde sarsacak 

Süreç film imzasıyla Eda Teksöz'ün yönetmen koltuğunda oturduğu ve Betül Yağsağan'ın senaristlşğini üstlendiği Üç Kız Kardeş 22. bölümü ile 18 Ekim 2022 de Kanal D ekranlarında olurken, Türkan'ın Somer'e seni unutacağım dediği anlar çok konuşulacak. 

Yayınlandığı her bölümünde olduğu gibi Üç Kız Kardeş 22. bölümünde de gözyaşları hakim olacak. Güzel oyuncu Özgü Kaya'nın Üç Kız Kardeş Türkan'ı olarak karşımıza çıktığı Üç Kız Kardeş 22. bölümünde yine kendisi ön planda olacak ve yaşadığı hengameler artık son bulacak. 

Üç Kız Kardeş oyuncu kadrosu

Sadık (Reha Özcan)
Nesrin (İclal Aydın)
Somer (Berker Güven)
Türkan (Özgü Kaya)
Dönüş (Almila Ada)
Derya (Melisa Berberoğlu)
Rüçhan (Veda Yurtsever)
Özer (Tayfun Eraslan)
Nezahat (Benian Dönmez)
Mine (Nazlı Senem Ünal)
Mesut (Demircan Kaçel)
Dilek (Ece Baliç)
Serdar(Vural Şahanoğlu)
Fatih (Hakan Atalay)
Hakan (Mert Özcan)
Sevilay Yalçın (Ayça İnci)
Özgür Tunca (Yiğit Dikmen)
Mustafa Yalçın (Eren Öner)