Üç Kız Kardeş 23. bölümü adından çok bahsettirecek duygusal sahnelere mahal verecek. Üç Kız Kardeş yeni bölümde Türkan ve Rüçhan arasında yakınlaşma Somer ile barışmalarını sağlayacak mı?

Üç Kız Kardeş dizisi 2. sezon ilk bölümlerinde istediği reytingi yakalayamamış olması oyuncuları hiç etkilememişti. Oyuncuların birliği ve başarısı Üç Kız Kardeş dizisini Salı akşamı reyting 1.si yaparken, Ben Bu Cihana Sığmazam gibi güçlü bir kadroya hakim diziyi bilke sollaması Üç Kız Kardeş severleri mutlu etti. 

Üç Kız Kardeş dizisi bu akşam 23. bölümü ile ekranlarda olacak. Bu akşam yayınlanacak olan Üç Kız Kardeş dizisi 23. bölüm tanıtımı izlenme furyası koparırken, Sezen Aksu'nun 'Biliyorsun'şarkısı eşliğindeki Somer ve Türkan'ın duygusal anları herkesi kahretti. 

Yaşadıklarını unutamayan Mine, duygusal anları devam ederken, Nesrin ile dertleştiği anlar Üç Kız Kardeş 23. bölümüne damgasını vuracak. 

Rüçhan'ın SOmer ve Türkan'ın arasını bulmak adına çalışmalara devam ediyor. Konusu değiştiği iddia edilen Üç Kız Kardeş dizisinde Rüçhan geçtiğimiz sezon en büyük düşmanının Türkan olduğunu söylüyordu.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Süreç Film imzası ile her hafta Salı akşamı bizlerle olan Üç Kız Kardeş dizisi yapımcılığını  Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu üstlenmekteyken, Betül Yağsağan tarafından da kaleme alınıyor. 

Üç Kız Kardeş dizisinde dikkat çeken opyuncular başarısı ile adlarından her hafta bahsettirirken, Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Ayça İnci, Güldestan Yüce diziyi adeta rekordan rekora koşturtuyor.